Yelken Bayrak

Yelken bayrak esnek, dayanıklı ve hafif yapısı ile display ürünüdür. Rüzgarla birlikte 360 derece dönebilen ürün olmakla birlikte markanız tüm dikkatleri üzerine toplayacaktır.

Yelken bayraklar, farklı mesajlar ve kampanyalar için yol kenarlarında, açılışlarda, fuarlarda görmek mümkündür. Özel montaj ayağı kum, çimen, toprak üzerine kurulmaktadır.

Yelken Bayrak Tasarımı Nasıl Yapılır?

Kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmeye devam eden firmamız her çalışmada müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Tercih edilen modellerin dışında ölçülere göre belirlenecek olan yelken bayrak tasarımı yapılır.

Dış alanlarda rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bayraklar ile birinci kalite baskı çalışması yapılır. Kısa sürede tamamlanan imalat çalışmalarımız kullanıma hazır hale gelir. Dış ve iç mekanlarda kolay bir şekilde kullanılan reklam ürünleri arasında yer alan yelken bayrak herkesin gördüğü fakat ismini bilmediği display ürünüdür.

Yelken bayrak tasarımı çoğunlukla alt kısımda bir şemsiye bidonu gördüğümüz, raşel kumaş basılı olan ürünlerdir. Yaklaşık 4 metrelik bir direk üzerine 75×300 cm boyutunda üretilen bayrak ile dış ve iç mekanlarda markanızı temsil edecektir.

Yelken Bayrak Kullanım Alanları

Yelken bayrak çeşitleri hemen hemen tüm esnafın dükkanlarında ve şirket önlerinde reklam dubası gibi kullanılan bir bayrak çeşididir. Halk arasında ismi olta bayrak, yelken bayrak gibi geçmekte ve asıl adı Plaj Bayrağı olmaktadır.

Yelken bayrak mağaza önünde, plajda, fuar stantlarında ve firma tanıtımlarında kullanılır. Fiyatı da fazlası ile uygundur ve görünüm bakımından da şık bir etkiye sahiptir.

Bu nedenle plajlarda ya da dış mekanlarda kullanımları ile ilgi çekicidir. Alışveriş merkezleri ve diğer alanlar için özel olarak tasarlanan display ürünü yelken bayrak, su ya da kum gibi maddeler doldurularak düşmesi engellenen bir ürün çeşidi olduğundan ekonomik fiyatlar ile sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

yelken bayrak

Yelken Bayrak Sıkça Sorulan Sorular

Yelken bayrak, fuarlarda, seminerlerde, alışveriş merkezlerinde, kongrelerde, firma içi tanıtımlarda, firma dışı tanıtımlarda sıklıkla tercih edilir.

Yelken bayrak çeşitleri birçok açıdan farklılık göstermekle birlikte profesyonel iş dünyasında da çok önemli bir durum oluşturmaktadır.

Yelken bayrak çoğunlukla firmaların reklam ve tanıtım amaçlı bastırdıkları display bayrak çeşitlerindendir

Yelken bayrak, birçok sektörde tanıtım amacı ile kullanılır. Kullanım alanları geniş bir yelpazeye sahiptir