X Banner

Ayakları x biçiminde olup alüminyum malzemelerden üretilen baskı malzemesinin dört ucundan delinerek uçlarının geçirilmesi ile oluşan display ürünlere x banner denir. Genellikle metal ve plastik ürünlerden üretilir. Taşınması hafif, kolay ve ekonomik bir banner çeşidi olduğu için sıklıkla tercih edilir.

X Banner Çeşitleri ve Özellikleri

Gittiğiniz yerlerde taşınabilir ve estetik bir stant tercih etmek istiyorsanız ilk tercihiniz X banner çeşidi olmalıdır. Taşıma kılıfı sayesinde her alana rahatlıkla taşınabilir. Yer konusunda oldukça avantajlı olduğu için işinizi hafifletir. 2 dakika gibi kısa bir süre içerisinde kurulumu sağlanır. Alüminyum X ayak gövdesi, metal ve plastik malzemelerden elde edildiği için taşınması pratiktir.

X banner 60×160 cm ile 80×180 cm olarak üretimi sağlanmaktadır. Malzeme seçeneği olarak 440 gr. Avrupa vinil tercih edilmektedir. Basımı yapılan malzeme 4 tarafı kuşgözü ile delimi yaparak x ayakların uc kısmına yerleştirilir. Takıldıktan sonra sıkı ve dik görünüm sağlanarak baskı resminin düzgün durması sağlanır.

X Banner Baskı?

Baskı malzemesi olarak su bazlı, solvent/ eco solvente bazlı ile UV bazlı baskı hizmetlerinden yararlanılarak üretimi yapılmaktadır. X banner baskı resminin baskı ürünü olarak 440 gr. Avrupa vinil baskı kullanılmaktadır. Ana maddesi plastik olan PVC den üretilmiştir. solvent/ solvent eco, su bazlı ile UV baskı hizmetinde kolaylıkla üretilen bir üründür. Deformelere karşı sağlam bir madde olduğundan üzerinde koruyucu hiçbir ürün bulunmamaktadır.

X Banner Kullanım Alanları

  • Fuarlar
  • Marketler
  • Mağazalar
  • Toplantı Salonları
  • Seminerler
  • Alışveriş merkezleri gibi alanlarda x banner baskı tercih edilir.
x banner

X Banner Sıkça Sorulan Sorular

X banner ayakları x şeklinde olup alüminyum malzemelerden elde edilen baskı ürünlerin 4 ucundan delinerek uçların birbirine geçirmesi ile oluşan display ürünlerdir.

X banner uzun yıllar kullanım için sağlam ve ekonomik baskı çeşididir. Kolay taşınabildiği için sıklıkla tercih edilir.

X Banner dayanıklı baskı ürünleri arasında yer alır. O kadar dayanıklıdır ki hiçbir kaplama yapmadan uzun yıllar kullanılır.

X Banner,  fuarlar, basın toplantıları, marketler, serminerler, mağazalar,alışveriş merkezleri gibi birçok alanda kullanılır.