Haberler

TEBİF 2018 ENDÜSTRİYEL YAPI FUARI

Hermes Dijital TEBİF 2018’de katılımcılar ve ziyaretçilerle  buluşuyor.  Ankara Congresium’da bu sene ilki düzenlenecek olan TEBİF (Türkiye İnşaat Teknolojileri ve Endüstriyel Yapı Fuarı) Ankara başta olmak üzere bütün Türkiye’den katılımcı ve ziyaretçileri ile oldukça yoğun ve aktif geçmeyi hedefliyor.

Yapı teknolojileri, inşaat malzemeleri, bina iç ve dış donanımları, ekipmanları ve uygulamalarının yer alacağı TEBİF Fuarı’nda Hermes Dijital de geniş ürün ve hizmet yelpazesiyle yerini alacak.

Yapı sektöründen 100’den fazla firmanın katılacağı TEBİF 2018’de Hermes Dijital de son teknoloji ekipmanlar ile sunduğu hizmetleri yapı sektörüyle buluşturuyor olacak. Totem ve tabeladan, bina, cephe ve araç giydirmeye, sahne tasarımından billboarda kadar geniş ürün ve hizmet yelpazesinde müşterileriyle buluşan firmamız sizleri son teknoloji ekipmanları ve yenilikleriyle buluşturmak için standına bekliyor.

İç ve dış mekan dijital baskı sektöründe Ankara’da ve tüm Türkiye’de sağlam bir konuma sahip olan Hermes Dijital bünyesinde hizmet veren Dijivol Duvar Kağıtları da Türk yapı sektörüyle buluşmak için TEBİF 2018’de standımızda olacak.

TOKİ, Emlak Konut, Kiptaş ve Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün destek ve katılımları ile gerçekleştirilecek Türkiye İnşaat Teknolojileri Yapı Fuarı (TEBİF), 19 Nisan 2018’de saat 10:00’da Ankara Congresium’da ziyaretçilere kapılarını açacak ve 4 gün sürecektir. Hermes Dijital olarak TEBİF 2018’deki standımızda sizleri görmekten mutluluk duyarız.

Etiketler:

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!