Tanıtım Standı

Tanıtım standı insanların yoğun olduğu alanlarda reklam, tanıtım ve potansiyel müşterilere ürün deneme fırsatı verilmesi amacı ile kurulan reklam standlarından biridir. Satın alma noktası olarak ifade edilen noktalara kurulur.

Türkiye’de çoğunlukla gıda ürünü ikramı olarak kullanılan tanıtım standlarında market alışverişi yapan kişilere yeni ürünleri denemeleri adına ücretsiz ikram verilmesi marka açısından oldukça etkili bir pazarlama oluşturmaktadır.

Daha etkili tanıtım için yapılması gereken baskılı bir tanıtım standı kullanılması ve ekstra olarak arkada bir örümcek standın yer alması müşterileri daha fazla çekmektedir.

Tanıtım Standı Özellikleri

Farklı materyallerden üretilen tanıtım standı, geniş kullanım alanına sahiptir. Mağaza önlerinde, marketlerde, promosyon olarak kullanılan ve ürün tanıtımlarında rahatlıkla kullanılan reklam ürünleri arasında yer almaktadır.

Tanıtım standlarının plastik modelleri marketlerde ve alıveriş merkezlerinde çoğunlukla kullanılır. Tanıtım standlarının alüminyum, plastik ve ahşaptan üretilen modelleri de bulunur.

Tanıtım standları sağlam ve uzun süreli kullanıma uygun olarak üretilmektedir. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur. Görsel açıdan da zengin olan tanıtım standları ile ürünlerinizi, firmanızı ve hizmetlerinizi tanıtmanız açısından görsel alanları dilediğiniz gibi kulanabilirsiniz.

Tanıtım Standı Fiyatları

Tanıtım standı fiyatları ürün kalitesi ile kullanılan malzeme göz önünde bulundurulduğu zaman net bir fiyat belirtmek doğru değildir. Tanıtım standları ile firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımını kolaylıkla yapabilirsiniz. Tanıtım standlarının kullanımında herhangi bir el aleti kullanmaya gerek yoktur.

örümcek masa stand

Tanıtım Standı Sıkça Sorulan Sorular

Tanıtım standı satın alma noktası olarak ifade edilen noktalarda kullanılmaktadır.

Tanıtım standı market alışverişi yapan insanlara yeni bir ürünü denemeleri adına ücretsiz ikram verilmesi için kullanılmaktadır.

Tanıtım standı insanların yoğun bulunduğu alanlarda reklam, tanıtım ve potansiyel müşterilere ürün deneme fırsatı verilmesi amacı ile kurulmuş reklam standlarıdır.

Marketlerde, mağaza önlerinde, promosyon olarak kullanılan ve ürün tanıtımlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz reklam ürünleridir.