Strafor Tabela

Çoğunlukla iç mekan kullanımlarına uygun olan strafor tabela dış mekanlarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Köpük malzemeye sahiptir. Diğer tabela çeşitlerinden farklı olduğundan üç boyutlu olarak geliştirilmektedir. Geniş bir yüzeye sahiptir ve istenilen boyutlarda görselleri ile monte edilmektedir.

İşletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için aldıkları reklamcılık hizmeti ile marka ve ürün tanıtımlarını arttırarak imaj çalışmalarını eş zamanlı olarak yürütmektedirler. Teknolojinin gelişmesi reklam sektörünü de etkilediğinden reklamcılık alanında sıklıkla strafor tabela çeşitleri tercih edilir.

Strafor tabela çeşitleri ile firma ve işletmeler daha fazla müşteri potansiyeline sahip olmayı hedeflemektedir. Açık hava reklamcılığı, baskı ve strafor tabela hizmetlerimiz ile ilgili yapmış olduğumuz tabela çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Strafor Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Birçok çeşidi bulunan strafor kutu harf tabela marka ile ürün tanıtımı konusunda son derece başarılı sonuçlara kavuşmanızı sağlamanın yanı sıra istenilen hedef kitleye ulaşmayı da kolaylıkla sağladığından sıklıkla tercih edilmektedir.

Strafor kutu harf tabela çeşitlerinden bazıları ise şu şekildedir;

  • Kalın hacimli strafor
  • Ledli strafor
  • Standart strafor
  • Varaklı strafor
  • Simli strafor
  • Kadife kaplı strafor
  • Degradeli strafor
  • Köpük strafor harf

Sizlerde sunduğumuz açık hava reklamcılığı, dijital baskı ve tabela hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız sitemizde yer alan çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

Strafor Tabela Sıkça Sorulan Sorular

Kurumsal tabela ya da kurumsal olmayan işletme tabelalarında ayrım yapmadan en kaliteli ürünleri kullanmaktayız.

Tabela ölçüleri etkili bir tabela reklamı için en önemli etkenlerden biridir. Tabelaların montaj edilecekleri alan tabelanın yüksekliğini belirlemektedir. Montaj yapılacak olan alan ekiplerimiz tarafından size en uygun ölçüler belirlenmektedir.

Strafor tabela da dahil birçok tabela türünde hizmet vermekteyiz. Bunlardan bazıları, paslanmaz kutu harf tabela, totem tabela, krom kutu harf, pleksi kutu harf, led tabela, totem tabela, neon tabela gibi sıralayabiliriz.

Tüm reklam ürünlerimiz garantilidir. Malzemeden ya da işçilikten kaynaklanan sorunları bize bildirdiğiniz zaman ekiplerimiz ilgilenerek gerekli işlemlerin yapımını sağlayacaktır.