Stor Perde Baskı

Stor perde baskı günümüzde fazlası ile tercih edilmektedir. Evlerin her alanında kullanılan stor perdeler istenilen tasarım ve ölçülerde kullanılan mekana göre özel olarak hazırlanmaktadır. Bulunduğunuz mekanlara farklılık katmak için tercih edeceğiniz dekorasyon türlerinden biridir.

Bir dijital baskı çeşidi olan stor perde baskı uzman kişiler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Dijital baskılar stor perde baskı işlemleriniz ile istediğiniz bir fotoğraf manzara ya da şirket logolarını kullanabilirsiniz.

Stor Perde Çeşitleri

Stor perde baskı yapımında seçilen görsellerin çözünürlüklerinin yüksek olmaları ve baskıya geçen görselin net bir şekilde olması önemlidir. Dikkat edilmediğinde ise stor perde baskı dikkat çekmek yerine sönük bir görünüme sahip olacaktır.

Stor perde işleminde baskı dijital baskının tek tarafından uygulanmaktadır. iç mekan kullanımları için fazlası ile uygun olan stor perde bilindiği gibi dijital baskı çeşitlerinden olduğundan kullanılacak olan malzemelerde fazladır.

Stor perde baskı yapımında kullanılan kumaş çeşitleri ise;

  1. Keten
  2. Polyester
  3. Saten
  4. Blackout

Görüldüğü gibi birbirinden farklı stor perde kumaş türleri bulunmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda almak istediğiniz kumaş türüne ait detayları alanında uzman danışmanlarımız tarafından alabilirsiniz.

Stor Perde Baskı Fiyatları

Kullanılacak kumaş, yapılacak olan baskı, istek, ihtiyaç ve talepler doğrultusunda stor perde baskı fiyatları değişmektedir. Stor perde baskı ve diğer baskı çeşitlerimiz hakkında net bir bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bilboard

Stor Perde Sıkça Sorulan Sorular

Stor perde kullanım kolaylığı ve dekoratif olması nedeni ile ofislerde, mutfaklarda, salonlarda kullanılsa da günümüzde hemen hemen tüm alanlarda kullanılmaktadır.

Stor perde keten, polyester, saten ve blackout malzemelerinden üretilmektedir.

Minik dokunuşlarla bulunduğunuz alana şıklık ve farklı bir hava katmak için stor perde tercih edebilirsiniz.

Stor perde çeşitleri, zebra perde, polyester stor perde, mat stor perde, blackout stor perde, dijital baskılı stor perde olarak sıralayabiliriz.