Şeffaf Folyo Baskı

Folyo baskının şeffaf hali olan şeffaf folyo baskı, fazlası ile dayanıklı ve rahat bir kullanıma sahip olduğundan uzun ömürlüdür. Arka yüzeyi yapışkanlı olan şeffaf folyo, yardımcı bir malzemeye ihtiyaç duyulmadan uygulanmaktadır.

Kendi içinde mat ve parlak olarak ikiye ayrılan şeffaf folyo baskı, transparan folyo olarak da adlandırılmaktadır. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur. Gram ağırlığı, PVC özelliği, mikron kalınlığı ve kalitesine göre sınıflandırılmakta ve çoğunlukla yüzeylerde kullanılmaktadır.

Şeffaf folyo tozsuz ve kirsiz zeminlerde kullanıldığından cam ve pleksi gibi yapıştırma yapmaya oldukça müsaittir. Dış mekanlarda kullanıldığı gibi iç mekanlarda da sıklıkla kullanılmaktadır.

Şeffaf Folyo Baskı Kullanım Alanları

Etkileyici görünümü ve yapışkanlı yapısı ile reklam amaçlı olarak tercih edilen şeffaf folyo baskı kullanım alanları;

  • Ofis Camları
  • Mağaza Camları
  • Plexi Yüzeyler
  • Firma Sticker
  • Araç Camları
  • Duşa Kabin Camları

Şeffaf Folyo Baskı Fiyatları

Şeffaf folyo baskı fiyatları tüketicilerin ihtiyaç ve isteklerine göre değişiklik göstermektedir. Verilecek olan ölçülerde fiyatları etkileyen nedenlerden biridir. Şeffaf folyo baskı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

seffaf folyo baski

Şeffaf Folyo Baskı Sıkça Sorulan Sorular

Şeffaf folyo baskı ofis camlarında, mağaza camlarında, firma sticker camları, araç camları, duşa kabin camları gibi cam yüzeylere sahip olan alanlarda kullanılmaktadır.

İç mekanlarda reklam amacı ile tercih edilen şeffaf folyo baskı yüksek görsel çözünürlüğü sayesinde insanların dikkatini çeker.

Şeffaf folyo baskı, kaliteli ve sağlıklı bir reklam sunduğu için sıklıkla tercih edilir. Tercih edilen alanlarda dikkat çeker.

Dış mekan dijital baskılarda güneş ışınları daha fazla nüfus eder ve insan sağlığı için solvent bazlı makineler fazlasıyla zararlıdır. Avrupa’da iç alanlarda solvent bazlı dijital baskı kullanılmamaktadır.