Poster Tutucu

Reklamcılık sektöründe çok miktarda tercih edilen posterlerin bir alana yapıştırılma olasılığını tamamen ortadan kaldıracak olan poster tutucular afiş, ilan duyuru gibi posteri andıran materyallerinizi hem estetik hem de fonksiyonel olarak göstermenizi sağlayacak olan bir üründür.

Poster tutucu alt ve üst olmak üzere iki farklı bölümden oluşan bir reklam ürünüdür. Özel olarak dizayn edilmiş yüzeyi nedeni ile problemsiz ve sıkı bir kavrama sağlar. Hafif ve estetikliğinin yanı sıra duvara monte edilebilme avantajına da sahiptir.

Görselinizi isterseniz tavanda isterseniz de duvara monte ederek sergileyebilirsiniz. Tavanda asılı şekilde tercih ettiğiniz poster tutucuların iki yüzünü de kullanabilirsiniz.  Küçük, orta boy afiş, ilan, bildiri ve broşür posterlerinizi gösterebilirsiniz.

Genellikle 28 ile 32 milimetre arasında üretimi yapılır. Poster tutucular kullanımı kolay ve reklamcılık hizmetine uygun bir estetiklikte üretilmiştir. Çoğunlukla kurşun rengi tercih edilir.

Reklamcılık hizmetinde genellikle afiş ve posterlerin asılması için harcanan zaman ve her ebat için değişik çerçeve kullanımının kesinlikle önüne geçen poster tutucular tercih edilen boyutta resimlerinizi kaliteli bir şekilde sergilemenizi sağlar.

alüminyum çerçeveler

Poster Tutucu Sıkça Sorulan Sorular

Reklamcılık sektöründe sıklıkla tercih edilen posterlerin bir yere yapıştırma ihtimalini ortadan kaldıran malzemeye poster tutucu denir.

Poster tutucular alt ve üst olmak üzere iki bölümden oluşan bir reklam aracıdır.

Poster tutucularının kullanımı kolay ve reklamcılık sektörüne uygun estetiklikte üretilmiştir.

poster tutucu reklam sektöründe çoğunlukla afiş ile posterlerin asılması için harcanan zamanın önüne geçilmesi için tercih edilir. Aynı zamanda poster tutucu ile istenilen reklam başarısı elde edilir.