Poster Bayrak

Display ürünlerden biri olan poster bayrak ürünleri mekanlara ve kullanım amaçlarına uygun olarak tasarlanmaktadır. Poster bayrak çeşitleri, yüksek çözünürlükte baskı yapılan dijital baskı makineleri ile üretilmektedir.

Genellikle kamu ve özel kuruluşlar tarafından tercih edilmektedir. Poster bayrak türleri devamlı kullanımın dışında özel günler ve resmi bayramlarda da sıklıkla tercih edilmektedir.

Dijital baskı tekniği kullanarak hazırladığımız poster bayrak ürünlerimizi dilediğiniz ebat ve ölçülerde tasarlamaktayız.

Poster Bayrak Ölçüleri

Poster bayrak ölçüleri çoğunlukla 20 x 30 cm, 34 x 45 cm, 50 x 75 cm, 70 x 105 cm, 100 x 150 cm, 150 x 225 cm gibi ölçüler ve poster bayrak isteyen müşterilerimizin istedikleri ölçülerde değişiklik göstermektedir.

Poster bayrak yapımı esnasında müşterilerimizin seçmiş olduğu fotoğraf ile poster baskısını en kaliteli şekilde dilediğiniz kumaş üzerine yapmaktayız. Bastırmak istediğiniz poster bayrak her ebatta kısa sürede hazırlanmaktadır.

Poster Bayrak Fiyatları

Fazlası ile geniş kullanım alanına sahip olan poster baskı ürünleri çoğunlukla kamu ve özel kuruluşlar tarafından sıklıkla tercih edilen bir display üründür. Poster baskı fiyatları ise ürün kalitesi istenilen ebat ve ölçülere göre değişiklik göstermektedir. Poster bayrak hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

örümcek masa stand

Poster Bayrak Sıkça Sorulan Sorular

Poster bayrak, fuarlarda, seminerlerde, alışveriş merkezlerinde, kongrelerde, firma içi tanıtımlarda, firma dışı tanıtımlarda sıklıkla tercih edilir.

Poster bayrak çeşitleri birçok açıdan farklılık göstermekle birlikte profesyonel iş dünyasında da çok önemli bir durum oluşturmaktadır.

Poster bayrak çoğunlukla firmaların reklam ve tanıtım amaçlı bastırdıkları display bayrak çeşitlerindendir

Poster bayrak, birçok sektörde tanıtım amacı ile kullanılır. Kullanım alanları geniş bir yelpazeye sahiptir