Pole Banner Baskı

Günümüzde reklam için pole banner baskı çok önemlidir. Reklam marka bilinirliğini ve marka itibarını yükselten bir değerdir. Firmaların, kurumların, iş yerlerinin ve sinema filmleri ile dizilerin reklam uygulamaları elektrik direğine asılır. Her kısımdan görülen reklam ürünlerine pole banner baskı denir. Pole banner elektrik direklerine asılan reklamları pratik bir şekilde asansör aparat yardımı ile değiştirilir. Birden fazla reklamı değişik günlerde hızlıca değiştirerek tercih edebilirsiniz.

Çoğunlukla yeni açılan hastanelerin önce açılacağı bilgisi daha sonra da yer alacak doktorların ve hizmetlerinin bilgisi pole banner baskı ile açıklanır. Sinema ve film sektörün de pole banner çoğunlukla kullanılır. Yeni vizyona girecek filmlerin kısa tanıtımı pole banner yardımı ile reklam olanağı sağlanır.

Pole Banner Baskı Ölçüleri ve Özellikleri Nelerdir?

Pole banner baskı halk arasında reklam afişi veya direk reklamı olarak tanınan dijital baskı ürünleridir. Canlı renkleri ile 1. Kalite dijital baskı sayesinde uygulandığı etrafa canlılık katar. Pole banner en kaliteli malzemeler ile kullanıcılarına sunulmaktadır. Pole banner baskı kullanım alanları geniş bir yelpazeye sahiptir. Firmalarınız için en kaliteli reklamı sunar.

Pole Banner Baskı Avantajları

Yeni üretilen ürünlerin tanıtımı ya da firma, iş yeri tanıtımını müşteriye en doğru ve en kaliteli şekilde aktaran reklam ürünüdür. Pole banner baskı film ve dizi sektöründe sıklıkla tercih edilir. Yeni vizyona giren filmlerin ya da dizilerin tanıtımı direklerde afiş halinde yayınlanır. Hastane, sağlık merkezi, restaurant, cafe, otel, sanatçı konser tanıtımı, yeni albüm tanıtımı, yeni açılan avm ve avm de yapılacak eğlencenin tanıtımı pole banner baskı ile yapılır. Belediyelerde ve siyaset için en çok kullanılan başarılı bir reklam uygulamasıdır. Siyasette yeni aday tanıtımları yapılırken pole banner tercih edilir.

Direk Afiş Aparatı

Pole banner diğer ismiyle halk dilinde direk afiş aparatı olarak bilinir. Dijital baskı hizmeti ile hazırlanan bir reklam ürünüdür. Direklere asılı olarak tercih edilir ve bu hizmette kaliteli işçilik çok önemlidir. Pole banner hazırlanırken üst düzey teknik malzemeler tercih edilir. Aynı zamanda outdoor uygulaması yapılır.

Asansör sistemi sayesinde tercih edeceğiniz tüm reklamlar kısa sürede takılır ve yenilenir. Etkili bir reklam ürünüdür. Hafızalarda kalıcıdır ve net bir görsele sahiptir. Çift taraflı reklam yapılabilme özelliği vardır. İşin ehli kişiler tarafından hazırlanarak montaj yapılır. En etkileyici reklam ürünlerinde 1. Sırada yerini alır.

alüminyum çerçeveler

Pole Banner Baskı Sıkça Sorulan Sorular

Hastane, sağlık merkezi, restaurant, cafe, otel, sanatçı konser tanıtımı, yeni albüm tanıtımı, yeni açılan avm ve avm de yapılacak eğlencenin tanıtımı pole banner baskı tercih edilir.

Pole banner baskı reklam amacı ile tercih edilir. Birçok avantaja sahip olduğu için reklam sektöründe ilk sırada yerini alır.

Pole banner baskı kullanım alanları geniş bir yelpazeye sahiptir. Her sektörde rahatlıkla tercih edilir.

Pole banner baskı, Dayanıklı, akılda kalıcı, net görsel avantajı ve çift taraflı kullanılan reklam ürünü arasında yer alır.