Pleksi Kutu Harf Tabela

Pleksi kutu harf tabela, renkli renksiz ve saydam çeşitlerde olan plastik bir malzemedir. Kolaylıkla işlenen, delinen, hafif bir yapıya sahip olduğundan farklı ebat ve büyüklüklerde ölçüleri de bulunmaktadır. Standart tabelalara göre daha şık ve gösterişli bir görsellik sunmaktadır.

Pleksi Kutu Harf Tabela Özellikleri

Teknolojinin gelişmesi ile tabela konusunda yapılan çalışmalarda kendini fazlası ile göstermektedir. Tabelalar arasında en çok tercih edilen kutu harf tabela çeşitleri dikkat çekmekte ve oldukça şık görünüme sahip oldukları fark edilmektedir.

Genellikle krom kutu harf tabela, pleksi kutu harf tabela, alüminyum, pirinç gibi çoğu çeşidi ile karşımıza çıkmaktadır. Firmamız pleksi kutu harf tabela üretimini müşterilerin istekleri doğrultusunda LED ışıklı sisteminin de harflerin iç kısımlarına tasarlanması ile ışıklı bir tabela gerçekleştirmek mümkündür.

Montaj yapımında dekota harf siparişleriniz de tasarım ile birlikte verilmektedir. Tabela denildiği zaman akla ilk gelen ve müşterilerin en çok tercih ettikleri pleksi kutu harf tabela sektörde de en önemli bir yere sahiptir. Genellikle renkli, buzlu, şeffaf, fosforlu, lümen, simli ve daha pek çok plastik cam ile karşılaşmak mümkündür.

Normal camlara oranlar daha dayanıklı olan pleksi kutu harf tabela camları ayrıca normal camlara göre daha hafif ve ısıyı daha az iletir. Parlak ve göz alıcı görünümünden dolayı standart tabelaların dışında göze daha fazla hitap etmektedir.

Pleksi Kutu Harf Tabela Avantajları

Kaliteli ve paslanmaz malzemeden üretilen pleksi kutu harf tabela çeşitleri dikkat çekici ve kaliteli görselleri ile tüm görenleri etkilemeyi başarmaktadır. Fiyatları da ölçülerine göre değiştiğinden reklam sektöründe ve dekor amaçlı olarak sıklıkla tercih edilmektedir.

ışıklı reklam

Pleksi Kutu Harf Tabela Sıkça Sorulan Sorular

Pleksi kutu harf tabela cam olan tüm yüzeylerde kullanıma uygundur.

Pleksi kutu harf tabela reklam amacıyla işletmeler tarafından kullanılır. Işıklı ve ışıksız olarak tasarlanmasından dolayı insanlar tarafından dikkatleri üzerine toplar. Kullanım amacı doğru olarak kullanıldığı zaman reklam getirisi yüksek tabela çeşididir.

Pleksi kutu harf tabela çeşitleri, alüminyum tabelalar, kutu harf tabelalar,dijital baskı tabelalar, ahşap tabelalar ve neon tabelalar olarak farklı çeşitleri bulunmaktadır.

Pleksi kutu harf tabela kullanım alanı geniş bir yelpazeye sahiptir. Her sektör tarafından tercih edilen tabela çeşitleri arasında yer alır.