Örümcek Stand & Masa

Örümcek Stand & Masa

Tüm organizasyonlar, eventler ve kolay kurulum ile kolay taşınabilirliği nedeniyle, çoğunlukla tercih edilen örümcek stand, display ürünlerden biridir. Örümcek stand bunun yanı sıra expo stand ve pop up stand olarak da bilinir. Kurulumu yapılmadan önce taşınması büyük kolaylıklar sağlar. Kapalı durumda olduğunda taşıma kolaylığına sebep olan tekerlekli pvc çantası, araç bagajına sığabilecek boyuttadır. Kullanım alanları geniş bir yelpazeye sahiptir. Örümcek stand, bu özellikleri nedeniyle yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Örümcek Stand Özellikleri

Örümcek stand’ın 2 farklı çanta çeşidi mevcuttur. Bu stand’lardan biri softcase diye bilinen bez örümcek standı’dır. Diğer bir stand çeşidi ise, hardcase bilinen bankolu örümcek standı’dır

Örümcek Stand Çantasında Yer Alanlar

 • Örümcek stand iskeleti
 • Baskı panellerinin sabitlenmesi için demir çubuklar
 • Aydınlatma
 • Stand baskı panelleri için rulo mıknatıs panelleri
 • Sabitlemek için plastik panel aparatı yer alır.

Aynı zamanda örümcek stand iskeleti alüminyum renktedir, stand çantaları tekerlekli olduğu için taşınma işlemi oldukça kolaydır. Stand çanta rengi ise siyahtır. Örümcek stand’ı çanta içerisinde dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Örümcek Stand Kullanım Alanları

Örümcek stand bütün ürün tanıtımında kullanılır. Geniş uygulama yelpazesine sahip olduğu için, tanıtımlarda muhteşem bir görsellik sunar.

 • Fuarlarda
 • Seminerlerde
 • Alışveriş merkezlerinde
 • Kongrelerde
 • Firma içi tanıtımlarda
 • Firma dışı tanıtımlarda

Örümcek stand yukarıda belirtiğimiz gibi birçok alanda kullanılır. Örümcek stand tanıtımlarda hem şık hem de kolay çözümler sunar. Geniş Görsel yelpazesi sayesinde fuar alanlarında örümcek stand ile tüm alanı kaplayabilirsiniz. Aynı zamanda ürün tanıtımlarınızı görsel bir şölene çevirebilirsiniz. Tercih edilen alana göre örümcek stand ölçülerini ayarlayabilirsiniz.

Örümcek Stand Uygulama İşlemleri

Belirtilen ölçülerde grafik tasarımı yapılarak dijital baskı işlemi tamamlanır. Görselin örümcek stand üzerine sabitlenmesi için ilk olarak baskı panelleri düz bir alana sabitlenir. Hazırlanış olan dijital baskı panelleri, ölçülerine göre milimetrik biçimde kesim işlemi yapılır. Kesim işlemi biten görsel, stand panellerine sıvanır. Panel üzerine baskı işlemi yapılırken, stand kurulumu sırasında kolaylık olsun diye numaralandırma işlemi yapılır.

Tüm bu işlemler bittikten sonra, stand çantasından rulo mıknatıs çıkartılarak, stand panelinin arka yüzeyine 3M çift taraflı bant ile monte edilir. baskı panellerini örümcek standa sabitleyebilmek için plastik panel tutucu aparatlar panel üzerine yapıştırılır.

Tüm bu işlemler sona erdikten sonra örümcek stand iskeleti düz bir alana kurulumu yapılır. Demir çubuklar iskelet üzerinde yer alan siyah plastik aparatlara takılır. Böylelikle örümcek stand kurulum işlemi tamamlanmış olur.

Örümcek Masa

Bu ürün örümcek stand gibi sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer alır. Aynı zamanda örümcek masa alüminyum çubuklardan oluşmaktadır. Masanın alüminyum kasası gri renktedir. Örümcek masanın üst kısmı ahşap ve simli olduğundan oldukça şık bir görüntü sağlamaktadır. Örümcek masa iskeleti kurulduktan sonra demir çubuklar, örümcek masa üzerine sabitlenir. Böylelikle örümcek masa sağlamlaştırılmış olur. İskelet kurulumu tamamlandıktan sonra, masa üzerine baskı giydirme uygulaması yapılır.

Örümcek Masa Kullanım Alanları

Örümcek masa kullanımı geniş bir yelpazeye sahiptir. Tüm ürün tanıtımlarında tercih edilebilir. Geniş grafik alanı nedeni ile örümcek masa tanıtımlarda etkileyici bir görsellik sunar.

 • Fuarlarda
 • Seminerlerde
 • Alışveriş merkezlerinde
 • Kongrelerde hem görsel açıdan şık hem de kolay çözümler sunar.

Genelde örümcek masa aklınıza gelebilecek her alanda kullanılır. Taşınabilir bir çantaya sahip olduğu için istenilen her alana rahatlıkla götürebilirsiniz.

örümcek masa stand

Örümcek Stand & Masa Sıkça Sorulan Sorular

Örümcek stand fuarlarda, seminerlerde, alışveriş merkezlerinde, kongrelerde, firma içi tanıtımlarda, firma dışı tanıtımlarda sıklıkla tercih edilir.

Örümcek masa, fuarlarda, seminerlerde, alışveriş merkezlerinde,kongrelerde kullanılır. Aynı zamanda görsel açıdan şık ve kolay çözümler sunar.

Örümcek stand tüm organizasyonlar da kullanılır. Kolay taşınabilir özelliği ile yoğunlukla tercih edilen display ürünlerdir.

Örümcek masa birçok sektörde tanıtım amacı ile kullanılır. Kullanım alanları geniş bir yelpazeye sahiptir