Ofis Cam Kumlama

Karanlık ofislere daha aydınlık bir görünüm katan cam uygulamaları artık büyüyüp gelişen teknoloji ile yeni çalışmalarını beraberinde getirmiştir. Kullanılan alanda estetik bir görüntüye neden olan ofis cam kumlama işlemlerinde özel desen çalışmalarından faydalanılmaktadır.

Ofislerde sıklıkla kullanılan ofis cam kumlama işlemleri birden fazla avantajı beraberinde getirmektedir. Ofis cam kumlama aynı zamanda cam buzlama olarak da bilinmektedir. Ofis camları söküldükten sonra yerine ofis cam kumlama uygulaması yapılarak estetik bir görünüm kazandırılır. Aynı zamanda teknolojinin gelişmesiyle değişik ofis cam kumlama konseptleri ortaya çıkmıştır. Bunun yanı sıra artık duvarlarla değil, camlarla bölünen çalışma ortamları için ofis cam kumlama işlemlerinin ne kadar gerekli olduğu anlaşılmıştır.

Ofis Cam Kumlama Avantajları

Dijital baskı işlemlerinde oldukça kapsamlı çalışmalar gerçekleştiren firmamız, istediğiniz görsel ve modeli sizler için hazırlayarak sizlerin beğenisine sunmaktadır. Yaptığımız çalışmalarda cam kumlama folyo sayesinde istenilen tüm görseller ve desen uygulamaları bulunmaktadır. Aynı zamanda yarı saydam ya da şeffaf folyo üzerine dijital baskı işlemleri yapılarak cam yüzeylerde renkli ve saydam görsel uygulamaları hazırlanmaktadır.

Ofis içi cam kumlama uygulamaları her zaman kullanıldığı ortama estetiklik katar. Üstelik camları söküp takmadan yapılacak hizmetler sayesinde maliyet ve zaman açısından kazanç sağlarsınız. Buzlu folyo olarak isimlendirilen bu işlemler artık yeni ofis dekorasyonlarında tercih edilmektedir. Firma olarak sınırsız avantajlar sunarken özgün tasarımlarla da sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İstediğiniz özgün görseller buluşmak ve bizden hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

fuar stand baski

Ofis Cam Kumlama Sıkça Sorulan Sorular

Kullanılan alanda estetik bir görüntüye neden olan ofis cam kumlama işlemlerinde özel desen çalışmalarından faydalanılmaktadır.

Ofis cam kumlama görsel ve modeli sizler için hazırlayarak sizlerin beğenisine sunmaktadır. Ofislerde estetik bir görünümün kazandırır.

Aynı zamanda yarı saydam ya da şeffaf folyo üzerine dijital baskı işlemleri yapılarak cam yüzeylerde renkli ve saydam görsel uygulamaları hazırlanmaktadır.

Ofis cam kumlama söküp takmadan yapılacak hizmetler sayesinde maliyet ve zaman açısından kazanç sağlarsınız. Buzlu folyo olarak isimlendirilen bu işlemler artık yeni ofis dekorasyonlarında tercih edilmektedir.