Nightbox

Klasik ışıklı panolara nispeten daha kolay daha işlevsel ve daha uygun maliyetlerle lightbox tabelalar kullanıcısına sağladığı faydalar nedeni ile kısa zamanda çok kullanışlı bir hale gelmiştir. pratik bir şekilde değişen görsellerin kalitesi ile fazlasıyla başarılı sonuçlar elde edilen bu tabelalar ışıklı veya ışıksız olarak tercih edilir. Fakat led aydınlatmayla dizayn edilmiş bu tabelalarda yer alan reklam fotoğrafları sayısız tabela modeline göre fazla kitleye hitap etmektedir.

Lightbox ışıklı kutu tabelalar, ışıklı tekstil baskı, ledbox, lightbox, tekstilbox gibi adlarla isimlendirilmektedir. Kumaş üzerine UV baskı ile tercih edilen bu tabelalardaki kumaşın ışık geçirgenliğinin fazlasıyla iyi olması, klasik arka plan ışıklandırmalı tabelalara göre çok daha iyi işlevsel güç sağlayarak iyi bir alternatif sağlamaktadır.

Lightbox tabelaların yan kısımları alüminyum ya da ahşap kasalardan üretilir. Fakat duvara montajlanacak ise arka kısımlarına ledler döşenir. Ön ve arka kısımlarına baskı yapılacak ise ledler yan kısımlarına döşenir. Bu tabela çeşitleri tek taraflı, çift taraflı, askılı ya da ayaklı olarak üretilir.

Kumaş çerçevenin üzerine kumaş sıkı bir şekilde gerilir. Sorunsuz bir şekilde gerilen kumaş ve kaliteli baskı ile resimler net görülürken üzerinde bulunan renkler canlı bir şekilde görülür. Bu özellikler tabelanın farklı olmasını ve dikkat çekmesini sağlar.

Lightbox Işıklı Tabela Nerelerde Kullanılır?

Lightbox ışıklı kutu tabelalar genellikle iç mekan kullanımı için uygundur. Fakat ihtiyaç durumunda dış mekanlarda da kullanılır. Bu tabela çeşitleri alışveriş ya da iş merkezlerinde doğru konumda istenilen tanıtımı en iyi şekilde yapar. Büyük ya da küçük istenilen her boyutta üretimi ile reklamlarınızı en iyi şekilde yapabilirsiniz.

Lightbox Işıklı Tabela Neden Tercih Etmelisiniz?

Klasik tabelalara göre ışıklı tabelalar daha çok başarılı sonuçlar verir. Kullanım ve maliyet konusunda birçok kolaylık sağlar.

  • Büyük boyut seçenekleri bulunmaktadır. Bu avantajı sayesinde her sektörde ve her alanda kullanılmasını sağlar.
  • Pratik kullanıma sahiptir. İşlenen çerçeve üzerine görsel kolaylıkla çıkartılıp takılabilir.
  • Yer konusunda tasarrufu sayesinde her alanda tercih edilir.
  • Işığı yansıtmama özelliği ile parlama yapmaz ve resim net olarak görülür.
  • Uzun ömürlüdür ve ışığın fazla olduğu ortamlarda bile renkler canlı görülür.
  • Uygun maliyeti ve uzun ömürlülüğü sayesinde bütçenizi korur.

 

Lihgtbox Işıklı Tabela Kullanım Amacı Nedir?

Akıllarda kalması ve solmayan renkleriyle lightbox tabelalar klasik tabelalara göre daha fazla ilgi çeker. Uygun maliyet ve yüksek işlevli panolar led ekran kalitesindedir.

Lightbox ışıklı Kutu Tabela Hangi Sektörde Kullanılır?

İşlev ve maliyet bakımından sunduğu avantajlardan dolayı mağazalarda, okullarda, elektronik eşya dükkanlarında, yapı marketlerinde, restoranlar ve hastaneler gibi birçok alanda kullanılır. Yani lightbox tabela kullanımı geniş bir yelpazeye sahiptir.

Lightbox

Nightbox Sıkça Sorulan Sorular

Nightbox, mağazalarda, okullarda, elektronik eşya dükkanlarında, yapı marketlerinde, restorantlarda ve hastaneler de lightbox tercih edilir.

Nightbox tercih edilmesinin sebebi; uzun ömürlü, uygun maliyet ve birçok kullanım avantajına sahip olmasından dolayı tercih edilir.

Nightbox tabela çeşitleri şunlardır; tek taraflı, çift taraflı, askılı veya ayaklı olarak çeşitleri bulunur.

Lightbox tabelaların yan kısımları alüminyum veya ahşap kasalardan üretilir.

Nightbox İhtiyaçlarınız İçin Bizimle İletişime Geçin

İLETİŞİMe GEÇ