Kurumsal

Hermes’in Hizmet ve Ürün Yelpazesi

Hakkımızda

Firmamız adını Yunan Mitolojisi tanrılarından olan Hermes’ten almıştır. Hermes’in mitolojik hikayelerde geçen görevlerinden biri de yol göstericiliktir. Biz de Hermes’in bu görevinden ilham alarak iş birliği yaptığımız ortaklarımıza benzersiz ve ilgi çekici deneyimler yaşatırken en doğru ve etkili yoldan hedef kitlesi ile buluşmasını sağlıyoruz. İşinde uzman ekibimiz yenilikçi bakış açısı, yeteneği ve sektörünün en iyileri ile çalışarak kazandığı deneyimle iş ortaklarımızın beklentilerine ve ihtiyaçlarına yanıt verirken her açıdan mümkün olanın en iyisini yapmaya odaklanarak en etkili sonuçlara ulaşıyor. Birinci sınıf malzemeleri ve en son teknolojiye sahip üretim ekipmanlarını bir araya getiriyor, yenilikçi ve kaliteyi ön planda tutan anlayışımız ile en başarılı ve en kaliteli sonuçlara imza atıyoruz.

Köklü bir geçmişe sahip olan firmamız tecrübesi ve başarısıyla kendi sektöründe güven verici ve sağlam bir konuma sahiptir. Bunun sonucu olarak da iş ortaklarımızın öncelikli olarak çalışmak istediği firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Sektöründe tercih edilen, geniş bir müşteri ağına sahip firmamız, iş hacmini her geçen yıl büyüterek en uygun fiyatlarla çalışmalarını sürdürmektedir.

İşinde uzman, tecrübeli ve güvenilir bir ekibin desteği ile çalışmak isterseniz Hermes Dijital sizin için doğru adres. Markanızı en etkili ve doğru yoldan amacına taşıyacak olan Hermes Dijital sizinle çalışmaktan mutluluk duyacaktır.


Tarihçe

Hermes Dijital  marka ve kurumlara reklam alanında çözümler sunmak amacıyla 2010 yılında Ankara’da kurulmuştur. Firmamız reklam panoları, dijital baskı, totem reklamlar, araç giydirme, bina giydirme, billboard, kuleboard, megaboard vb. her türlü iç ve dış mekan görsel iletişim ürünlerinin üretimini ve montajını yapmaktadır.

Dijital baskı sektörünün önde gelen firmalarından olan Hermes Dijital devamlı gelişme ve büyüme hedefiyle yola çıkmıştır ve kurulduğu günden bu yana aynı heyecan ve ilkelerle hedefini gerçekleştirmek için çalışmaya devam etmektedir. Bu çalışmanın sonucunda günden güne artan deneyim ve üretim kapasitesi, Hermes Dijital’in sektördeki konumunu sağlamlaştırmıştır.

Firma bugün 50 çalışanı ile yılda 500 ton metal işleyebilmektedir ve 3,000,000  metrekare baskı kapasitesine sahiptir. Hermes Dijital, müşterilerinin taleplerini hızla  yanıtlaması, çözümler üretmesi, en kısa sürede kaliteli ürünleri ortaya çıkartmadaki başarısı ile Türkiye’nin refleksi en güçlü dijital baskı firması olmayı başarmıştır.

Dijital baskı sektörünün en çok tercih edilen ve en geniş müşteri ağına sahip firmalarından biri olmayı başarmış olan Hermes Dijital son teknoloji makine parkı ve deneyimli ekibi ile Türkiye’nin en büyük firmaları ile çalışmalarını sürdürmektedir. Garanti Bankası, Westpark, Coca Cola, Çağdaş Marketler, Folkart, TCDD, Barilla, Kentpark, Matilla, Carrefour, Mitsubishi, Media Markt, Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi reklam çalışmalarını yaptığımız önemli firmalardandır. Her aşamada müşteri odaklı yaklaşımı benimseyen Hermes Dijital, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik belirlediği stratejilerle kısa zamanda verimli sonuçlar elde ederek başarıya ulaşmakta, sorunlara hızlı akılcı ve etkili çözümler üreterek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Hermes Dijital’in yenilikçi ve kaliteyi ön planda tutan anlayışı sayesinde Türkiye’nin en güçlü ve önde gelen bankalarından olan Garanti Bankası reklam çalışmaları için firmamızı tercih etmiştir. Garanti Bankası şubelerinin iç ve dış mekan reklam çalışmalarını Hermes Dijital yapmaktadır. Şubelerin dış mekan cephe folyoları ve tabelalarını, iç mekan lightbox ve duvar kanvası çalışmalarını yapan Hermes Dijital bunların yanında iç mekan isimlik, yönlendirme ve folyo çalışmalarını da yapmaktadır.

Ege Bölgesi’nin en büyük outlet ve eğlence merkezi olma iddiasıyla yola çıkan Westpark da Hermes Dijital ile çalışmayı tercih eden firmalar arasında yer almaktadır. Firmamız, Westpark’ın dış mekan kutu harf, otopark stopları, kolon koruyucu, örümcek stand ve saha çevresi kapatma çalışmalarını yapmaktadır.

Süpermarket zinciri olan Çağdaş Marketler’in ahşap yönlendirmeleri, panoları, olta bayrak ve alarm giydirmeleri, billboard ve yönlendirmeler gibi açık hava reklamcılığı çalışmaları Hermes Dijital tarafından yapılmıştır.

Coca-Cola’nın ürün standları, roll up ve ayaklı afiş tasarımları, ahşap ürünleri, makine giydirme çalışmaları firmamız tarafından yapılmıştır.

Türk Tekstil tarihinin önemli parçalarından bir arşivin sergilendiği Sümerbank Desenleri Sergisi’nin bir bölümü olan “Bir Ulusu Giydirmek” sergisi için de görselleri son teknoloji baskı makinemiz ile kusursuz netlikte bastık.

Folkart Yapı’nın saha çevresi kapatma, yol kenarı reklamları, bayrakları ve çatı tabelası Hermes Dijital tarafından yapılmıştır.

Firmamız bütün bu çalışmalarının yanında bir çok farklı firma ve kurum için de stand ve organizasyon, iç ve dış vinil uygulama, bina, cephe ve araç giydirme, totem, billboard, lightbox, iç ve dış mekan dijital baskı vb. çalışmalar yaparak benzersiz ve ilgi çekici deneyimler yaşatmak için müşterileriyle işbirliği yapmaktadır.

İşinde uzman ekibimiz sektörünün en iyileri ile çalışarak kazandığı deneyimle iş ortaklarımızın beklentilerine ve ihtiyaçlarına yanıt verirken her açıdan mümkün olanın en iyisini yapmaya odaklanarak en etkili sonuçlara ulaşmaktadır.

Adım 1 : Tasarım

Tecrübeli ve yaratıcı tasarım ekibimiz ile, ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda, size en uygun tasarımları yaparız.

Adım 2 : Üretim

Yüksek baskı hızı ve üretim kapasitemiz ile en kısa sürede, şık, dayanıklı ve kaliteli ürünler ortaya çıkartırız.

Adım 3 : Uygulama

Tecrübeli ekibimiz, çözüme yönelik geliştirdikleri pratik fikirleri ile tüm montaj, uygulama ve söküm işlemlerinizi başarıyla yerine getirir.


Makine Parkı

Devamlı yenilenen son teknoloji makinelerimiz ile baskı kalitesinde sürekliliği sağlıyoruz.

HP Latex 3200

Esnek HP Latex teknolojisi ve HP Latex optimizer 3,2 m (126 inç) rulo genişliğ, 77 m²/sa (830 ft²/sa) baskı hızı, İç mekanda yüksek kalite sağlar; yumuşak geçişler ve yüksek netlikte görüntü sunarken malzeme dokusunu korur, Zorlu döşeme işlerini kolayca gerçekleştirir; döşeme modunda renk tutarlılığı ≤ 1 dE2000 (renklerin %95’inde), Çift rulolu baskı.

HP Latex 335

Sağlıklı ve su bazlı lateks mürekkepleri kullanır, Koku yapmaz, Kanserojen madde (PVC) içermez, İç ve dış mekana uygulanabilir, Sağlam, çizilmeye karşı dayanıklı baskılar üretir, AgBB kriterlerini karşılar, LEED güvencesindedir.

Roland XC-540

Dış mekan dijital baskı makinesi, 137 cm baskı genişliği, 6 renk – 6 kafa, maksimum 1440 dpi baskı kalitesi saatte 42 m2 baskı kapasitesi kesim özelliği, Eco – Sol Max Mürekkep, çizilmeye ve UV’ye dayanıklı iç mekan kalitesinde dış mekan baskı.

Crystek V-220

UV Mürekkep teknolojisi, Ekolojik ve doğaya zararsız boya, 180 cm baskı genişliği, 2 kafalı dijital baskı makinesi, Maksimum 1440 dpi baskı kalitesi, Saatte 30 m2 baskı kapasitesi.

Crystek R180E

İç mekan dijital baskı makinesi, 180 cm baskı genişliği, 2 kafalı dijital baskı makinesi, Maksimum 1440 dpi baskı kalitesi, Saatte 31 m2 baskı kapasitesi, Yumuşak ve sert zeminlere baskı.

Crystaljet 6000

8 kafalı dijital baskı makinesi, 720 dpi 30 pl baskı kafası, 320 cm baskı genişliği, Negatif boya besleme sistemi, Yüksekliği ayarlanabilir kafa taşıyıcı sistem, Özel fiber gece koruma sistemi, Dijital kontrollü ısıtıcı sistem, Boya azalınca uyarı veren ışıklı kontrol sistemi.

Crystek 3208I

35 pl UV Mürekkep teknolojisi, 320 cm baskı genişliği, 8 kafalı dijital baskı makinesi, Maksimum 1440 dpi baskı kalitesi, Saatte 30 m2 baskı kapasitesi.

Mimaki Tx300P - 1800

Neredeyse her tip doğal ya da sentetik kumaş üzerine doğrudan baskı yapabilir. Moda, döşeme, soft signage ve sergi gibi dijital tekstil alanlarındaki uygulamalar için biçilmiş kaftandır.

Human T – Jet

720 x 1440 dpi baskı kalitesi, 70 m2/sa baskı hızı, 8 Konica baskı kafalı dijital baskı makinesi, Raşel, saten ve her türlü kumaşa direkt baskı.

Cnc Router

2000×4000 mm kesim alanı, 1500 devir motor, 3 yönlü (X-Y-Z) kesim, Akrilik, alüminyum ve diğer materyalleri kesme kabiliyeti.

Prusa i3 3D Yazıcı

Baskı alanı : 200 x 200 x 180 mm Bowden extruder 50 Mikron baskı kalitesi Nozzle çapı : 0.4 – 0.3 – 0.2 Çok sessiz çalışma (40 dB) MKII ısıtıcı tabla Repetier firmware 0.92.6 20×4 LCD Ekran

Senfeng Sf1610 Laser Cut

Maksimum çalışma alanı 1600×1000 mm, Otomatik besleme, Yüksek hız, Özel hassasiyet, CO2 tipi lazer, Su soğutmalı, Maksimum 700 mm/s hız.

Günümüzde dijital baskı atölyeleri sayıca artış gösterse de bu alternatifler arasından alanında uzman tasarım ve uygulama ekibine sahip dijital baskı ajansı bulmak kolay değil. Hermes Dijital, bu arayışı sonlandıracak ekibi ile ihtiyaç ve beklentilerinize yanıt vermekten mutluluk duyacaktır.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!