Kumlama Cam Filmi

Kumlama cam filmi işlemi çoğunlukla dekoratif amaçla tercih edilir. Aynı zamanda dekoratif cam filmi kategorisinde yer alır. Kumlama cam filmi yapılan camlarda buzlu ve bulanık bir cam görüntüsü elde edilerek hedeflenen amaç içerden dışarıyı dışarıdan da içeriyi görüntülemeyi kısıtlamaktır. Kumlama cam filmleri görüntü olarak estetik ve dekratif görünmesinin aksine içerisindeki kaliteli malzemeler ile kırıldığı zaman dağılmasını engellemesi ile de güvenlik açısından kaliteli ürünler arasında yer alır. Cam filimler düz ve desenli olarak iki çeşide ayrılır. Kumlama cam filminin içerisinde desen olmasa bile düz cam olmadığı için desenli cam filmi olarak kabul edilir.

Kumlama Cam Filmi Kullanımı

Çoğunlukla ofis ve iş yerlerinde kullanılması için üretilmektedir. İş yerlerinde yer alan camlara yapıştırılmak için üretilen bu ürün kullanıcıların yoğun tercihi üzerine birinci sırada yer almaktadır. Kumlama cam filmi kullanıldığı alana farklı bir atmosfer katmaktadır. Bu yüzden kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Kumlama cam filmi küçük alanlarda tercih edildiği zaman profesyonel bir ekibe ihtiyaç duymadan kolaylıkla uygulanır. Bunun yanı sıra büyük alanlarda kullanılacağı zaman profesyonel kişiler tarafından uygulanması gerekir.

Kumlama Cam Filmi Avantajları

Kumlama cam filmleri avantajları konusunda birden fazla değişik seçeneklerle karşımıza çıkar. Bu avantajlardan biri içeriden dışarının dışarıdan da içerinin görünmesini engellemesidir. Konsantrasyonun bozulmasını engelleyen buzlu cam filmleri kullanım ortamına göre farklı avantajlar sunmaktadır. Farklı desen seçeneklerinin olmasından dolayı yoğunlukla tercih edilir. Bunun yanı sıra şirketlerin amblemlerini de cama entegre edebilme olanağı sağlar. Bu sayede firma kalitesini daha net bir şekilde ortaya koyar.

Kumlama Cam Filmi Nerelerde Kullanılır?

Her cam çeşidi gibi kumlama cam filmi de kırılabilir yalnız içerisinde yer alan özel bileşenler nedeniyle dağılmaz. Ev, iş yeri, ofis ve şirketlerde güvenle tercih edilir.

  • Ofis bölmelerinde
  • Kapı kaplamada
  • Duşa kabin kaplamada
  • Mağazaların vitrin bölmelerinde

Bunların yanı sıra çocuk odalarında da tercih ederek, daha geniş alanlar elde edebilirsiniz. Aynı zamanda banyo ve diğer tüm odalarınızın kapılarında kumlama cam filmi özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

kumlama cam filmi

Kumlama Cam Filmi Sıkça Sorulan Sorular

Kumlama cam filmi ofislerde, evlerde, duşa kabin kaplamada, mağaza vitrin bölmelerinde ve kapı kaplamalarında kullanılır.

Kumlama cam filmi dışarıdan içerinin içeriden dışarının görünmemesi için kullanılır.

Kumlama cam filmi farklı desen seçenekleri ile karşınıza çıkar. Dışarıdan içerisinin görünmemesi için kullanılır. İş  yerlerinde konsantrasyonun bozulmamasının önüne geçer.

Kumlama cam filmi kırılır fakat diğer camlar gibi dağılmaz. Bu yüzden güvenli cam olarak bilinir.

Kumlama Cam Filmi İhtiyaçlarınız İçin Bizimle İletişime Geçin

İLETİŞİMe GEÇ