Kompozit Oyma Tabela

Kompozit oyma tabela ayrıca dekupe tabela olarak da bilinmektedir. Çoğunlukla pleksi, alüminyum ya da paslanmaz harflerin oyularak yapılması sonucunda elde edilir.

Kompozit oyma tabela işletmeler tarafından tercih edilen ve estetik bir görünüme sahip olan tabela çeşitlerinden biridir. Özellikle geceleri fazlası ile belirgin ve dikkat çekici bir yapıya sahip olduğundan müşteri potansiyelini de arttırmaya yardımcı olur.

Kompozit oyma tabela çeşitleri işlemlerin en iyilerinden olan ve alanında uzman kişiler tarafından yapılması imaj açısından da önemlidir. Yüksek teknoloji ile üretilen ve kolay kullanım imkanına sahip olan malzemesi ile binaları bambaşka modern bir görünüme kavuşturmaktadır.

Kompozit Oyma Tabela Kullanım Alanları

İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olan kompozit oyma tabela, istenilen ölçülerde hazırlanır. Kompozit oyma tabela kullanım alanları ise;

  • Market tabelası
  • Eczane tabelası
  • Yapı market tabelası
  • Lokanta tabelası
  • İnşaat tabelası
  • Manav tabelası
  • Büfe tabelası
  • Elektrikçi tabelası


Kompozit Oyma Tabela Avantajları

Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen tabelalar reklam sektöründe fazlası ile rağbet görmektedir. Firmalar bazı durumlarda teknoloji ile yetinmez ve reklamcılıktan güç almaktadır.

Bu tarz durumlarda hem işletmelerin tanınması hem de müşteri potansiyelinin artması için kompozit oyma tabela çeşitleri fazlası ile etkilidir. Alanında uzman kişiler tarafından kompozit oyma tabela hizmeti alarak firma bilinirliğinizi arttırıp aynı sektörde faaliyet gösteren firmalar arasından sıyrılmaktadır.

Kompozit tabela çeşitleri göze çarpan güzellikleri ile reklamcılık alanında gücünüze güç katmanızı sağlamaktadır.İş yeri statüsünü belirleyen kompozit oyma tabela çeşitleri ile ilgili yapmış olduğumuz çalışmalara ve görsellere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kanvas tablo

Kompozit Oyma Tabela Sıkça Sorulan Sorular

Kompozit oyma tabela işletmeler tarafından tercih edilen ve estetik bir görünüme sahip olan tabela çeşitlerinden biridir.

Yüksek çözünürlüğe sahip kompozit oyma tabela, market, manav, lokanta, büfe, eczane, inşaat, elektrikçi tabelalarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Kompozit oyma tabela işletmelerin tanınırlıklarını arttırmak ve müşteri potansiyellerini yükseltmek için tercih edilir.

Kompozit oyma tabela pleksi, alüminyum ya da paslanmaz harflerin oyularak yapılması sonucunda elde edilmektedir.