Kırlangıç Bayrak

Kırlangıç bayrak, genellikle firmaların reklam ve tanıtım amaçlı bastırdıkları display bayrak çeşitlerinden biridir. Kırlangıç flama bayrak olarak da bilinmektedir. Kırlangıç bayrak baskıları iş yerlerinde ya da fuar,seminer, açılış gibi etkinliklerde kullanılmaktadır.

Kullanım alanına göre farklı ebatlarda bastırılan kırlangıç bayrakların bir ucunda PVC boru ve ip bulunur. Bu şekilde asıldığı yerde daha sağlam durmaktadır. Suya dayanıklı olduğundan hem iç hem de dış mekanlarda kullanıma uygundur.

Kırlangıç Bayrak Ne İşe Yarar?

Güneş ışınlarından, rüzgar, yağmur, kar gibi doğa olaylarından etkilenmeyen bir bezden yapılan kırlangıç bayrak çeşitleri çoğu açıdan farklılık göstermek ile beraber profesyonel iş dünyasında da çok önemli durumlar oluşturmaktadır.

Kırlangıç bayrak üzerinde firmaların ismi, logosu ve iletişim numaraları ile sloganlar yer almaktadır. Her zaman en ideal tasarımlar ile kırlangıç bayrakların üzerine işlenecek olan özellikler dijital baskı özellikleri ile basılmaktadır.

Kırlangıç bayraklara yapılan baskılar asla çıkmamak ile beraber çok uzun yıllar yeni gibi bir görüntü oluşturmakta ve bu özelliğini de sürekli korumaktadır.

Kırlangıç Bayrak Fiyatları

Kırlangıç bayrak siparişi vermeden önce bayrağın üzerinde ne olacağını, görsel materyalleri ve üzerinde bulunan tüm detayları alanında uzman tasarımcılarımız ile paylaşmanız gereklidir.

Daha sonra yapılan ürünleri inceleyerek beğendiğiniz baskıya onay verebilirsiniz. Son aşamada ise dilediğiniz miktarda bayrak baskısı yapılarak adresinize teslim edilmektedir.

BU şekilde firma kırlangıç bayrak çeşitlerine hem en hızlı şekilde hem de en kaliteli şekilde ulaşmış olacaksınız. Ayrıca kırlangıç bayrak ürünleri uygun fiyatları oluşturmakta ve sağladığı yarar ile şirketlerin daha kaliteli bir görünüme kavuşmalarını sağlamaktadır.

Kırlangıç bayrak fiyatları sektörden sektöre değişiklik gösterdiğinden baskıların ölçüleri ve kullanılan malzemeler göz önünde bulundurularak fiyat farklılığı göstermektedir. Sizlerde kırlangıç bayrak baskı ürünleri ile firmanızı tanıtmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

örümcek masa stand

Kırlangıç Bayrak Sıkça Sorulan Sorular

Kırlangıç bayrak, fuarlarda, seminerlerde, alışveriş merkezlerinde, kongrelerde, firma içi tanıtımlarda, firma dışı tanıtımlarda sıklıkla tercih edilir.

Kırlangıç bayrak çeşitleri birçok açıdan farklılık göstermekle birlikte profesyonel iş dünyasında da çok önemli bir durum oluşturmaktadır.

Kırlangıç bayrak çoğunlukla firmaların reklam ve tanıtım amaçlı bastırdıkları display bayrak çeşitlerindendir

Kırlangıç bayrak, birçok sektörde tanıtım amacı ile kullanılır. Kullanım alanları geniş bir yelpazeye sahiptir