Kapılı Banko Vitrin

Bankolar mağazayı ziyaret eden müşteri kitlelerini karşılamak nedeni ile tercih edilen ürünler arasında yer alır. Müşteri kitlelerinin mağaza ile ilgili ilk olumlu düşüncelerini edindiği bölümde yer alması nedeni ile kimliklerini en iyi şekilde yansıtacak yapıda tercih edilen kapılı banko vitrin, mağazalar için oldukça önemlidir.

Mağaza girişlerinde yer alan banko vitrinleri kullanacak olan personeliniz içinde uygun bir şekilde tasarlanması gerekir. Tek ve çift kişilik olarak kullanabileceğiniz bankolarınızda cam ile alüminyum gibi değişik malzemelerden imal edilmiş modelleri de bulunmaktadır.

İsterseniz camlı alüminyum gibi hibrit kapılı banko vitrin modellerini de tercih edebilirsiniz. Cam bankolar için kare, yuvarlak ve dikdörtgen üretimleri de tercih edebilirsiniz. Vitrinler genellikle dekoratif amacıyla kullanılan birden fazla bölmesi bulunan ürünlerdir. Camlı vitrinler ile camlı bankolar ahşap ve metal malzemeler ile birleştirilerek de üretimi yapılabilir.

Klasik ile sade, Retro ya da renkli ve modern tasarımlara sahip vitrin modellerini de tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda görsel açıdan harika duran LED aydınlatmalı vitrin modelleri de bulunmaktadır.

alüminyum çerçeveler

Kapılı Banko Vitrin Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerin mağazayla alakalı ilk olarak olumlu düşüncelerin edinildiği bölümde yer alması amacı ile kimliklerini en iyi şekilde yansıtacak yapıda tercih edilen kapılı banko vitrin mağazalar için oldukça önemlidir.

Müşterilerin mağazayla ilgili olumlu düşüncelerin oluşması amacıyla kullanılır.

Kapılı banko vitrin cam ve alüminyum gibi değişik malzelerden imal edilir.

Kapılı banko vitrinleri Tek ve çift olarak iki modeli bulunmaktadır.