Kanvas Tablo

Kanvas tablon nedir? Diye soracak olursanız, 400 gr %100 pamuk kumaş üzerine dijital baskı işlemi ile kullanılan görseli uygulayarak üretilen duvar dekorasyon ürünüdür. Çerçeveli seçenekleri yer alsa da yaygın olarak kullanılan, çerçevesiz olarak ahşap kasnak üzerine zımba ile sabitlenerek üretilenlerdir. Canlı renk çeşitleri ve her zevke hitap eden değişik stilleri ile estetiğe önem veren bireylerin kanvas tablo vazgeçilmez parçalarından biridir. Uzun yıllar boyunca renkleri solmadan ilk günkü renk canlılığı ile duvarlarınızda modern çizgilerin oluşmasını sağlar.

Yüksek çözünürlüğe sahip görsellerin kanvas kumaş üzerine, mürekkep sıçratma teknolojisi ile yapılan baskı işlemine kanvas tablo baskı denir. Tercih edilen kanvas kumaşının pamuklu ve dokumalı olması gerekir. Baskı sonrasında özel vernik işlemi yapılan tablolar nem ve tozdan etkilenmeden temizlenir.

Kanvas tablo

Kanvas Tablo Sıkça Sorulan Sorular

Kanvas tablo, 400 gr %100 pamuk kumaş üzerine dijital baskı işlemi ile kullanılan görseli uygulayarak üretilen duvar dekorasyon ürünüdür. Çerçeveli seçenekleri yer alsa da yaygın olarak kullanılan, çerçevesiz seçenekleri bulunur.

Yüksek çözünürlüğe sahip görseller uygulanarak yapılır.

Pamuk kumaş üzerine dijital baskı işlemi ile kullanılan görseli uygulayarak üretilen duvar dekorasyon ürünü olarak tercih edilir.

Yüksek çözünürlüğe sahip görsellerin kanvas kumaş üzerine, mürekkep sıçratma teknolojisi ile yapılan baskı işlemine kanvas tablo baskı denir.

.