Hakkımızda

Hermes Hakkında Bilgiler

Firmamız adını Yunan Mitolojisi tanrılarından olan Hermes’ten almıştır. Hermes’in mitolojik hikayelerde geçen görevlerinden biri de yol göstericiliktir. Biz de Hermes’in bu görevinden ilham alarak iş birliği yaptığımız ortaklarımıza benzersiz ve ilgi çekici deneyimler yaşatırken en doğru ve etkili yoldan hedef kitlesi ile buluşmasını sağlıyoruz. İşinde uzman ekibimiz yenilikçi bakış açısı, yeteneği ve sektörünün en iyileri ile çalışarak kazandığı deneyimle iş ortaklarımızın beklentilerine ve ihtiyaçlarına yanıt verirken her açıdan mümkün olanın en iyisini yapmaya odaklanarak en etkili sonuçlara ulaşıyor. Birinci sınıf malzemeleri ve en son teknolojiye sahip üretim ekipmanlarını bir araya getiriyor, yenilikçi ve kaliteyi ön planda tutan anlayışımız ile en başarılı ve en kaliteli sonuçlara imza atıyoruz.

Köklü bir geçmişe sahip olan firmamız tecrübesi ve başarısıyla kendi sektöründe güven verici ve sağlam bir konuma sahiptir. Bunun sonucu olarak da iş ortaklarımızın öncelikli olarak çalışmak istediği firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Sektöründe tercih edilen, geniş bir müşteri ağına sahip firmamız, iş hacmini her geçen yıl büyüterek en uygun fiyatlarla çalışmalarını sürdürmektedir.

İşinde uzman, tecrübeli ve güvenilir bir ekibin desteği ile çalışmak isterseniz Hermes Dijital sizin için doğru adres. Markanızı en etkili ve doğru yoldan amacına taşıyacak olan Hermes Dijital sizinle çalışmaktan mutluluk duyacaktır.

Misyon & Vizyonumuz

Misyon
Marka ve kurumlara reklam alanında kaliteli hizmet ve kalıcı çözümler sunmak
Müşterilerimizin taleplerini hızla yanıtlamak, çözümler üretmek ve en kısa sürede en kaliteli ürünleri ortaya çıkartmak.
Her açıdan mümkün olanın en iyisini yapmaya odaklanarak en etkili sonuçlara ulaşmak.

Vizyon
Yenilikçi ve kaliteyi ön planda tutan anlayımışızla tüm ürün ve hizmetlerimizi zirveye taşımak.

Kullandığımız Makineler
Devamlı yenilenen son teknoloji makinelerimiz ile baskı kalitesinde sürekliliği sağlıyoruz.

Referanslarımız
Dijital baskı sektörünün en çok tercih edilen ve en geniş müşteri ağına sahip firmalarından biri olmayı başarmış olan Hermes Dijital son teknoloji makine parkı ve deneyimli ekibi ile Türkiye’nin en büyük firmaları ile çalışmalarını sürdürmektedir