Gravür Oyma Harf Tabela

İşletmelerin olmazsa olmaz tanıtım ürünlerinden biri de tabela modelleridir. Marka ve logo tanıtımlarını gerçekleştirmek için sıklıkla kullanılacak olan tanıtım alanı gravür oyma harf tabela çeşitleri olmuştur.

Gravür oyma harf tabela çeşitleri işletmelerinizin marka ve tanınırlıklarını arttırarak daha fazla müşteri potansiyeline ulaşabilirsiniz. Teknolojinin de gelişmesi ile firmalar arasında rekabetler de artmaya başlamıştır.

Bu rekabeti ise en kaliteli şekilde sağlayarak sağlıklı sonuçlar elde etmek için reklam ile birleştirmekteyiz. İmajınız ve markanızın artmasını sağlayan gravür oyma harf tabela çeşitleri verimli geri dönüşler sağlamaktadır.

İş yeri levhası ya da yeni oluşturulan bir marka tanıtımı için son derece başarılı bir tabela çeşidi olarak tercih edilmektedir. Gravür oyma harf tabela, pleksi cam malzeme üzerine oyma tekniği ile işlenmektedir.

Rakam ya da yazı tasarımlarının dışında resim ile simgelerinde kabartmaları yapılarak müşterilerin isteklerine cevap vermektedir.

Gravür Oyma Harf Tabela Kullanılan Malzemeler

Gravür oyma harf tabela işlemleri oyma ya da kazma işlemi yapılarak gerçekleştirilir. Dışarıdan göründüğünde tabelanıza oldukça şık ve dikkat çekici bir görünüm kazandırmaktadır.

Gravür tabela yapımında kullanılan ucu çelik olan kalemler mürekkebe batırılır ve bu materyaller tahta, bakır ya da çinko üzerine müşterilerin istekleri doğrultusunda çizilmesi ile uygulama gerçekleşir.

Ayrıca isteğe bağlı olarak LED ışık uygulaması da yapılmaktadır. İstenilen görsel ya da biçin oyularak ya da kabartılarak gerçekleştirilir. İşlemlerinde ardından LED ışık yapılarak logo ya da yazınızı daha gösterişli bir hale gelecektir.

gravür oyma harf tabela

Gravür Oyma Harf Tabela Sıkça Sorulan Sorular

Gravür oyma harf tabela işletmeler tarafından tercih edilen ve estetik bir görünüme sahip olan tabela çeşitlerinden biridir.

Yüksek çözünürlüğe sahip gravür oyma harf tabela, küçük ve büyük işletmeler tarafından marka ve ürün tanıtımı için sıklıkla kullanılmaktadır.

Gravür oyma harf tabela işletmelerin tanınırlıklarını arttırmak ve müşteri potansiyellerini yükseltmek için tercih edilir.

Gravür oyma harf tabela pleksi, alüminyum ya da paslanmaz harflerin oyularak yapılması sonucunda elde edilmektedir.