Fason Dijital Baskı

İşletmeler için tanıtım ile reklam son zamanlarda fazlası ile önemli bir hal almıştır. Reklam yaparak ürün ve markaları tanıtmak için birçok alternatif sunulmaktadır. Alternatifleri değerlendirirken reklam faaliyetlerinin akılda kalması ve müşterilerden hızlı dönüş almak başarıyla aynı orandadır.

Fason dijital baskı, ürünlerimizin tamamı kendi imalatımız olduğundan kaliteli bir şekilde üretilmektedir. Her çeşit dijital solvent baskı, tabela, köpük harf, matbaa ve promosyon ürün alanında hizmet veren firmamız ile sorunsuz ve hızlı çözümlere imza atabilirsiniz.

İşletmelerin reklam amaçlı yaptıkları yatırıma değecek şekilde hızlı sonuç alarak başarılı bir reklam kampanyasının kaliteli ve doğru yöntemler ile yapılması sağlanmaktadır. Çoğu ürünler arasında baskılı ürün ve baskı yöntemleri en çok tercih edilen türlerdir.

İç ve dış mekan baskı yöntemleri olarak iki türde yapılan baskı yöntemleri müşterilerin yoğunlukla reaksiyon yaşadıkları yöntemler arasında yer almaktadır.

Dış Mekan Baskı Ürünleri

Dış mekan baskı ürünleri günlük hayatın her alanında karşılaşmamız mümkün olan reklam afişlerinin tamamıdır. Bu afişler ise;

Bilboard Baskı: Çoğunlukla açık havada insanların görebilecekleri alanlarda uygulanan ve sıcak havalarda tercih edilen baskı yöntemidir. Hedef kitleye ulaşma başarısı ve kalıcı etkisinden dolayı sıklıkla tercih edilen baskı türüdür.

Raket-Reklam Pano Baskı: Seyahat edilen alanlarda, insanların yoğunlukta oldukları alışveriş merkezlerinde uygulanır. Hava alanları, toplu taşıma alanları hedef alınarak ciddi kitlelere ulaşmayı sağlayan reklam yöntemidir.

Roll Up Banner Baskı: Dijital baskı ile hazırlanan tanıtım araçlarından biridir. Fazlası ile çekici olan baskı türü mağazalar, fuar alanları ve toplantı salonları gibi özel etkinliklerde tercih edilmektedir.

İç Mekan Baskı Ürünleri

Ciddi anlamda geniş kitlelere ulaşmanızı ve reklamınızı yapmanızı sağlayacak her türlü iç mekanı kullanmanızın en kolay yollarından biridir. Az bütçe ile çok insana ulaşmak için rahatlıkla tercih edilen reklam araçlarından biridir.

Bilboard

Fason Dijital Baskı Sıkça Sorulan Sorular

İç ve dış mekanlarda sıklıkla kullanılan fason dijital baskı bulunduğumuz her alanda karşımıza çıkmaktadır.

Fason dijital baskı Vinil, Folyo, One Way Vision, Mesh, Canvas, Cast folyo üzerine basılması işidir.

Fason dijital baskılar reklam amacıyla tercih edilir. Göz alıcı görselleri sayesinde geniş kitlelere hitap ederek akılda kalıcı olurlar.

Fason dijital baskı çeşitleri dış mekan ve iç mekan dijital baskı olmak üzere ikiye ayrılır.