Duvar Kağıdı Baskı

Duvar Kağıdı Baskı

Son zamanlar da Avrupa’da hızlı bir şekilde kullanılmaya başlanan özel duvar kağıtları ülkemizde de yeni yeni kullanılmaya başlanıyor. Uygulama anı normal insanlar tarafından zor bir şekilde yapıldığı için norma insanlar tercih etmiyor fakat iç mimarlar tarafından duvar kağıdı baskı tercih ediliyor. Kendi tasarımdan elde ettikleri duvar kağıdı baskı baskılarıyla çalıştıkları binaların, ofislerin otellerin iç dekorasyonunu yapmak için kullanır.

Tutkal yardımı ile pratik bir şekilde duvara yapışabilen duvar kağıtları baskı işlemi bazıları için hobi bazılar için bir usta yardımıyla yapabilecek bir işlem ama ne kadar meşakkatli gibi görünse de uygulandığı yerin dekoruna kattığı hava tartışılmaz. Eğer evinizin boyaya ihtiyacı varsa duvar kağıdı baskı uygulamasını tercih edebilirsiniz. Evinizin içerinde eşya var ise duvar kağıdı baskı işlemi biraz zor olabilir. Maliyet açısından duvar kağıdı baskı biraz maliyet olarak yüksek olsa da hem dekoratif ayrıcalığı ve işlem kolaylığı bakımından yapılmaya değer.

Son zamanlarda kullanımı yaygınlaşan, dekoratif ev isteyen kişilerin tercih ettiği duvar kağıdı baskı,  evlerinizin görünümüne renk katar ve estetik görünüm sağlar. Ayrıca duvar kağıdı baskı iç mimarların sıklıkla tercih ettiği bir yöntemdir.

Duvar Kağıdı Baskı Özellikleri

Baskıda tercih edilen duvar kağıtları yumuşak tarzda olup sunu deriden yapılmış bir yapıya sahiptir. Yırtılmaya karşı dayanıklı, gramajı ağır bir kağıt üzerine baskı işlemi yapılır. Duvar kağıdı baskı kullanılan alana estetik bir yapıya sahiptir.

Duvar Kağıdı Baskı Kullanım Özellikleri

 • Uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Boya ihtiyacı duymazsınız.
 • Görsel kalitesi yüksektir
 • Özel yapısı gereği temizlenmesi kolaydır.
 • Tasarım olarak özel tasarlanabilir ve kişiye özel olarak baskı işlemi yapılabilir.
 • Diğer duvar kağıtları kadar kullanışlı ve ekonomiktir.
 • Boy akıtmaz ve solmaz
 • Nem ve tozdan dolayı renkte solma olmaz.
 • Baskılı duvar kağıtlarının en başında genişliği gelir.
 • Özel tasarlanabilir ve kişiye özel olarak imal edilir.
 • Reklam ve görsel amacıyla kullanılır.
 • Uzun ömürlü olarak kullanılır.
dekota baski

Duvar Kağıdı Baskı Sıkça Sorulan Sorular

Kendi tasarımdan elde ettikleri duvar kağıdı baskı baskılarıyla çalıştıkları binaların, ofislerin otellerin iç dekorasyonunu yapmak için kullanırlar.

Son zamanlarda kullanımı yaygınlaşan, dekoratif ev isteyen kişilerin tercih ettiği duvar kağıdı baskı, evlerinizin görünümüne renk katar ve estetik görünüm sağlar.

Uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Boya ihtiyacı duymazsınız. Görsel kalitesi yüksektir. Özel yapısı gereği temizlenmesi kolaydır. Tasarım olarak özel tasarlanabilir ve kişiye özel olarak baskı işlemi yapılabilir. Diğer duvar kağıtları kadar kullanışlı ve ekonomiktir.

Ayrıca duvar kağıdı baskı iç mimarların sıklıkla tercih ettiği bir yöntemdir.