Dönkart

Çoğunlukla satış bölgelerinde kullanılan, şirketlerin müşterileri ile ilk göz temasını sağlayan etkili bir tanıtım malzemesi olan dönkart herhangi bir ürün ile ilgili bilgileri içerdiği gibi ürün ve hizmetlerin ayrı ayrı tanıtımlarını da sağlamaktadır.

Dönkart ürünleri çoğunlukla ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin tercihen profesyonel olarak çekilen fotoğrafları ya da yüksek kaliteli ilüstrasyonları, etkileyici slogan gibi genel tanıtıma ve satışlara destek olan bilgiler yer alır.

Dönkart Çeşitleri

Dönkart yapımlarında genellikle karton ya da kuşe kağıtlar kullanılır. Dönkart üretiminde kullanılan karton ile kuşe kağıtlar 250 ile 350 gr arasında tercih edilir. Daha sağlam bir görünüme sahip olması için kuşe kağıt mukavva ya da fotoblok malzeme kullanılmaktadır

Dönkart hazırlıklarında uygulama alanlarına bağlı olarak farklı ebatlar kullanılmaktadır. Özel bıçaklar ile yapılan özel kesimler dönkartların dikkat çekmesi açısından yüksek başarıda olması sağlanmaktadır.

Aynı şekilde isteğe bağlı olarak tek taraflı baskı uygulanırken, uygulama yeri ile şekline göre çift taraflı dönkart baskısı yapımı da gerçekleştirmekteyiz.

Dönkart Tasarımı ile Tanıtımı

Dönkart tasarımları ajans ya da müşterilerin baskıya hazır şekilde geldiklerinden, firmamıza gelen taslak tasarımı baskıya hazır hale getirmek için grafik uygulamasını da sizler için gerçekleştirmekteyiz.

Renk konusunda titiz müşterilerimiz için üretilen dönkartlarda baskı öncesi ofset kalitesinde dijital çıkış alınması, işin doğruluğu için faydalı olmaktadır.

Dönkart Ölçüleri Nelerdir?

Dönkart ölçüleri arasında 10×10 cm, 20×20 cm, 30×30 cm, 40×40 cm, 50×50 cm, 60×60 cm en çok tercih edilen ölçülerdir.

Ayaklı pano, afiş ve poster, vitrinde yer yapışan folyo, branda afiş ile benzeri mağaza görsellerinde de çok farklı ölçü seçenekleri bulunur.

Dönkart Kullanım Alanları

Şirketlerin belirli program aracılığı ile genel olarak müşterilerine ayrıcalık sundukları bilgilerden oluşmaktadır. Dönkart çeşitleri tam anlamı ile bir ürünle bilgilerden oluşur. Bununla beraber hizmetsel ve ürünsel yaklaşımlar ile beraber insanlar daha fazla tanıtım için ürünlerini tanıtmaktadır.

Dönkartlar firmaların genel tanıtımlarını yapmak ve insanları etkileyebildiği gibi bir kart olarak da ön plana çıkmaktadır. Özellikle etkileyici renkler ile çok daha faydalı olacak bir ürün ortaya çıkartmak için tercih edilmektedir.

Sizlerde gerekli etkileri oluşturarak daha yaygın bir şekilde son zamanlarda yaygınlaşan dönkart çeşitleri kullanılabilir ve etkileyici bir slogana dönüştürülebilir. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

örümcek masa stand

Dönkart Sıkça Sorulan Sorular

Dönkart bilgi sistemleri ya da yaygın olarak kullanım alanları ve değerlendirme yerleri önemli olan bir işlem ayrıcalığı sunmaktadır.

Dönkartta genellikle ürünlerinizin veya hizmetlerinizin tercihen profesyonel olarak çekilmiş fotoğrafları ya da yüksek kaliteli ilüstrasyonları, etkileyici bir slogan gibi genel tanıtıma ve satışa destek olacak bilgiler yer almaktadır.

Dönkart tasarımı ajans veya müşterilerimizden baskıya hazır şekilde geldikleri gibi, firmamıza gelen taslak tasarımı baskıya hazır hale getirmek adına grafik uygulamasını de müşterilerimiz için gerçekleştirilmektedir.

Dönkart, birçok sektörde tanıtım amacı ile kullanılır. Kullanım alanları geniş bir yelpazeye sahiptir