Desenli Cam Filmi

Yaşadığınız alanların dekorasyonuna etki eden desenli cam filmi farklı desen alternatifleri ile özel olarak hazırlanmaktadır. Farklı desenlerde hazırlanan kumlama ve buzlu cam filmi olarak tanınan ürün çeşitlerinden biridir.

Özellikle iç mekanlarda yer alan bölmelere estetik görünüm kazandırmak ve dışarıdan bakıldığında içerinin görünmesini engellemek için kullanılır. Kullanım alanlarına göre değişik desenlerle oluşturulması sahada özel görsellerin ortaya çıkmasını sağlar.

Desenli Cam Filimi Modelleri

Şıklık ve estetik bir görünüm sağlamak için kullanılan desenli cam filmi, buzlu ile kumlama cam filmi modellerinin bir çeşidi olduğundan farklı türlerini tercih etmek isteyenler için kullanılan malzemelere göre farklı tercihlerde olmaktadır.

Çoğunlukla kapı, pencere, iş yeri, vitrin, koridor gibi alanlarda kullanılmaktadır. Görsel açıdan estetik bir görünüm almasını sağladığından sıklıkla tercih edilmektedir.

Desenli Cam Filmi Avantajları

  • Estetik ve şık bir görünüm sunar.
  • Rahatlıkla uygulandığı gibi talep edildiğinde kolaylıkla sökülür.
  • Çevreden gözlemlendiği zaman içerinin görünmesini engeller.
  • Uzun süreli kullanım için uygundur.

Desenli Cam Filmi Fiyatları

Farklı şekillerde ve görsellerde uygulanan desenli cam filmi fiyatları içerdikleri malzemelere ve uygulanan şekillere göre farklılık göstermektedir. Her bütçeye uygun seçenekleri ile firmamız sizlere bu alanda profesyonel hizmet sunmaktadır. Fiyatlarımız konusunda bilgi almak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

fuar stand baski

Desenli Cam Filmi Sıkça Sorulan Sorular

Desenli cam filmi iç mekanlarda estetik bir görünüm sağlamak ve dışarıdan bakıldığında içerisinin görünmesini engellemek için uygulanan baskı çeşididir.

Yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilen desenli cam filmi, kullanıldığı alanın dışarıdan görünmesini engellerken farklı desenlerle de ortama şıklık ve estetik bir sunum kattığından tercih edilir.

Desenli cam filmi, pencere, vitrin camları, kapı, ofis bölmeleri gibi alanlarda şık bir sunum kazandırmak için kullanılmaktadır.

Amerikan çizilmez cam filmi, baskılı kumlu folyo, folyo kesim, delikli folyo, camda kumlama ve dijital baskı olarak kullanacağınız bu ürünleri reklam amaçlı olarak da tercih edebilirsiniz.