Dans Pisti Kaplama

Dans pisti kaplama, dilediğiniz boyutlarda, ebatlarda yapılan baskı hizmetidir. Konuklarınızın dans edip eğlenebilecekleri dans pistinizi bireyleştireceğiniz, kendinize has fotoğraf veya dekorasyon ile süsleyebileceğiniz bir hizmettir.

Düğün salonlarında,  gelin ve damadın dekorasyonlarının, isimlerin dans pistinin üst kısmına Avrupa vinil branda malzemesi ile yapılmaktadır. OSB veya direk zemine montaj işlemi yapılmaktadır. Avrupa vinil branda malzemesi ile basılma işlemi yapılmaktadır. Organizasyonlarınızın daha estetik ve şık bir hale getirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KINA VE NİŞAN PİSTİ ZEMİN KAPLAMA

Yeni hayatınızın ilk adımında planladığınız konsept ve süsleme tasarımlarınız ile bire bir aynı alan size has tasarlanmış, en ince ayrıntısı düşünülerek üretilmiş ve zemine kaplanmış nişan ve kına yer kaplamalarınızı firmamızın tarafından yaptırabilirsiniz.

Dans pisti kaplama ile yapılan zemin kaplama işlemleri, düğün salonlarında gelin ve damadın arzuları doğrultusunda ilerlemektedir. Unutulmaz anılarınızın en önemlisi kına ve nişan pisti kaplama baskı ile sizlerde özel gününüzü unutulmaz bir ana dönüştürebilirsiniz.

Dans Pisti Kaplama Özellikleri

Dans pisti son dönemlerde kına, düğün ve nişan gibi organizasyonlarda sürekli kullanılmaktadır. Dans pisti baskısının malzemesi genellikle 440 gr Avrupa dökme brandadır. Yapılma yöntemi ise 10 mm OSB plaklarından pisti elde ederek üzerine vinil germe işlemi yapılmaktadır. Yapmış ve uygulamış olduğunuz dans pisti avantajlarını sitemizden inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.  Dans pisti fiyatları kullanılan alan ve boyutlara göre farklı fiyat aralığı göstermektedir.

fuar stand baski

Dans Pisti Kaplama Sıkça Sorulan Sorular

Dans pisti kaplama, dilediğiniz boyutlarda, ebatlarda yapılan baskı hizmetidir.

Konuklarınızın dans edip eğlenebilecekleri dans pistinizi kişileştireceğiniz, kendinize has fotoğraf veya dekorasyon ile süsleyebilmek ve güzel anılara imza atmak için kullanılır.

Düğün salonlarında,  gelin ve damadın dekorasyonlarının, isimlerin dans pistinin üst kısmına Avrupa vinil branda malzemesi ile yapılmaktadır.

Dans pisti son dönemlerde kına, düğün ve nişan gibi organizasyonlarda sürekli kullanılmaktadır. Dans pisti baskısının malzemesi genellikle 440 gr Avrupa dökme brandadır. Yapılma yöntemi ise 10 mm OSB plaklarından pisti elde ederek üzerine vinil germe işlemi yapılmaktadır.