Damla Bayrak

Firma ya da şirketlerin çalıştıkları alanları tanıtmaları amacıyla geliştirmiş oldukları reklam organizasyonlarında süsleme ve dikkat çekme amaçlı tercih edilen damla bayrak, çeşitli doğa koşullarına dayanıklı olduğundan açık havada, iş yerlerinin önünde, açılışlarda, fuarlarda, davetlerde veya bahçe toplantılarında amacına uygun bir şekilde yerleştirilerek davetlilerin dikkatini çekmeyi başarmaktadır.

Dijital baskı esas alınarak oluşturulan tasarımlardan yola çıkarak üretmiş olduğumuz damla bayraklarda, müşteri portföyümüzde uygun bilgileri profesyonel bir şekilde yerleştirmekteyiz. Her iki yüzü de görünen kumaştan yapılan damla bayraklar, rüzgarın etkisi ile 360 derece yerinde dönebilir ve görünümünden hiçbir şey kaybetmemektedir.

Damla Bayrak Ölçüleri

İş yerlerinin önünden geçerken herkesin dikkatini çekecek şekilde dizayn edilen ve yerleştirilen damla bayraklar, uzun ömürlü olmaları nedeni ile reklama ve tanıtıma ayrılan bütçenin tam karşılığını vermekle beraber damla bayrak tercih eden müşterilerin hepsi bizi ortaklarına ve yakınlarına önermektedir.

Fiberglas ve alüminyumdan üretilen direklere yerleştirilen damla bayrakların 65×210 cm ölçüsünde olanları iç ve dış mekanda kullanılan ebatlardır. 75×300 cm ile 85×400 cm ölçülerinde olan damla bayraklar ise çoğunlukla açık hava reklamcılığı için kullanılmaktadır.

Damla Bayrak Fiyatları

Açık hava tanıtımları ve organizasyonlarının vazgeçilmezleri arasında olan damla bayrak fiyatları konusunda firmamız tüm ekonomik kolaylığı sağlamaktadır. Üretim ve tasarım konusunda profesyonel destek sağlamamızın yanı sıra ödeme koşullarında da siz değerli müşterilerimiz ile karşılıklı anlayış göstererek kolaylık sağlamaktadır.

Kullanım kolaylığı ve dayanıklılığı nedeni ile düşük bütçeli işletmelerin en yakın dostlarından biri olan damla bayraklar solmayan, yıpranmayan, müşteri tarafından her iki tarafı da kolaylıkla okunmakta ve iş yerlerinizin tabelası kadar değerli tanıtım mekanizmalarıdır.

damla bayrak

Damla Bayrak Sıkça Sorulan Sorular

Damla bayrak, fuarlarda, seminerlerde, alışveriş merkezlerinde, kongrelerde, firma içi tanıtımlarda, firma dışı tanıtımlarda sıklıkla tercih edilir.

Damla bayrak çeşitleri birçok açıdan farklılık göstermekle birlikte profesyonel iş dünyasında da çok önemli bir durum oluşturmaktadır.

Damla bayrak çoğunlukla firmaların reklam ve tanıtım amaçlı bastırdıkları display bayrak çeşitlerindendir

Damla bayrak, birçok sektörde tanıtım amacı ile kullanılır. Kullanım alanları geniş bir yelpazeye sahiptir