Branda Baskı

Branda kimyevi olarak PVC kategorisinde yer alan bir baskı ürünüdür. Dijital baskı hizmetlerinde baskı vazgeçilmez bir üründür. Aynı zamanda reklam sektöründe sıklıkla kullanılır. Brandanın sağlamlığı, esnek ve kaliteli bir görünüme sahip olmasından dolayı uygun fiyatı ile geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. Branda baskı aynı zamanda uzun ömürlü olmasından dolayı güvenle kullanılan dijital baskı ürünüdür. Branda ve vinil aynı kategoride yer alan malzemelerdir. Brandanın üzerine yapılan baskı uygulaması dijital baskı makineleri yardımı ile yapılır.

Üzerine baskı işlemi uygulanacak branda çoğunlukla beyaz olarak tercih edilir. Beyaz tercih dilmesi durumunda üzerine baskı ve yazı kolay bir şekilde uygulanır. Bunun yanı sıra farklı renkler de tercih edebilirsiniz. Uzun ömürlü olan bu baskı çeşidini dış alanlarda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Baskı işlemi brandanın üzerine derinlemesine nüfus ettiği için kötü hava koşullarından ve tozdan etkilenmez.

Yüksek kalitede baskı imkanı sunan baskı makineleri ile uygulanan baskı, hangi sektörde yer alırsanız alın fazlasıyla etkili bir reklam yöntemidir. Baskının kaliteli bir şekilde olması için branda tasarımı da kaliteli bir şekilde olması gerekir. Branda tasarımı yüksek çözünürlükle içeriklere sahip olmalıdır. Böylelikle dijital baskı makinesinden çıktıktan sonra kısa bir süre dinlendirildikten sonra kullanıma hazır bir hale gelir. Fotoğraf kalitesinde yüksek çözünürlüğe sahip brandanın vereceği mesaj kaliteli ve akılda kalıcı olur.

Solvent bazlı boya kullanılarak püskürtme işlemi ile yapılan dijital baskı ile, branda uzun bir zaman dayanıklılığını korur bu sayede sizin brandayı korumak adına ekstra bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. İsterseniz açık alanda isterseniz de kapalı alanlarda tercih edeceğiniz branda baskılar ile uygun fiyatlı ve uzun vadeli çözümler üretebilirsiniz. Aynı zamanda dijital baskı örneklerini inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

branda-baski

Branda Baskı Sıkça Sorulan Sorular

Branda baskı dış mekanlarda sıklıkla tercih edilen reklam ürünüdür.

Branda baskı kötü hava şartlarından etkilenmediği için sıklıkla tercih edilir.

Branda baskı da solvent bazlı boya kullanılır. Solvent bazlı boya kötü hava şartlarına dayanıklı bir boya çeşididir.

Branda baskı uygulama işlemi baskı makineleri tarafından beyaz branda üzerine yazıya veya fotoğraf eklenerek yapılır.