Banko Arkası Tabela

Banko arkası tabela ofis içerisinde ve fuar stantlarında kullanılan kurumsal reklam araçlarından biridir. İç mekanın konseptine uygun olarak yapılan banko arkası tabelatoplantı odası, karşılama bankoları ve bekleme salonlarında karşımıza çıkmaktadır.

Bu tabela çeşidi karşılama bankolarında kapı yanı tabela olarak kullanılmaktadır. Ayrıca ofis içi tabela da denmektedir. Görsel açıdan da estetik ve şık bir görünüm sağlamaktadır. Banko arkası tabela ince tabakalı olarak yapılmalıdır, kalınlığı arttıkça görsel açıdan estetikliği ortadan kaybolur.

Banko arkası tabela  yapımında özel olarak farklı uygulamalar tercih edilmektedir. Banko arkası tabela yapımında kullanılan ham maddeler de farklılık göstermektedir. Kullanılan ham maddeler, pirinç, pirinç antik kaplama, pirinç krom kaplama, pirinç füme kaplama gibi ham maddelerdir.

Banko arkası tabela, dekota üzeri paslanmaz uygulama, ışıklı pleksi üzerine alüminyum uygulama, gibi çeşitli uygulamalar kullanılmaktadır.

Banko Arkası Tabela Çeşitleri

Kurumsal firma ve mağazaların vazgeçilmez reklam araçlarından biri olan banko arkası tabela ofis içinde uygulandığından çeşitli malzeme ve şekillerde yapılmaktadır. Banko arkası tabela çeşitleri ise;

  • Logo kesim banko arkası tabela,
  • Zeminli Banko arkası tabela,
  • Arkadan ışıklı banko arkası tabela,
  • Kabartma harfli banko arkası tabela,
  • Banko önü tabela

Banko arkası tabela fiyatları ise istekleriniz doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Sizlerde işletmelerinize ışık olacak banko arkası tabela yaptırmak ve fiyat bilgisi almak için sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

banko arkasi tabela

Banko Arkası Tabela Sıkça Sorulan Sorular

Banko arkası tabela, iş yerlerinizde ve ofislerinizde, dilediğiniz boyutlarda, ebatlarda yapılan baskı hizmetidir.

Banko arkası tabela ile bulunduğunuz alana şık ve estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Banko arkası tabela çeşitleri, logo kesim banko arkası tabela, zeminli banko arkası tabela, kabartma harfli banko arkası tabela, banko önü tabela çeşitleridir.

Banko arkası tabela özellikleri, kurumsal firma ve mağazaların vazgeçilmez reklam araçlarından biridir.