Backdrop – Sahne Arkası

Backdrop sahne arkası reklam ürünleri arasında sıklıkla tercih edilen bir üründür. Açılışlar, tanıtımlar, özel günler, lansmanlar ve tüm etkinlik ile toplantılarda tercih edilmektedir. Baskı ile sahne imalatı yapımlarında genel olarak metal karkas montesi yapıldıktan sonra dijital baskılı vinil branda kullanılır.

Backdrop sahne arkası reklam ürünleri üretim merkezlerinde üretildikten sonra istekler doğrultusunda mekana montaj yapılır. Backdrop sahne arkası ürünleri hakkında ayrıntılı bilgileri sitemizi ziyaret ederek alabilirsiniz.

Backdrop Sahne Arkası Özellikleri

Backdrop sahne arkası reklam ürünleri arasında en fazla tercih edilen üründür. Baskı ile sahne imalatı yapımları işletmelerin ve firmaların istekleri doğrultusunda tasarımları ile ölçüleri gerçekleşir.

Backdrop stand, backdrop sahne, baskı ve sahne imalatı, sahne arkası görsel gibi isimler ile de bilinir. Backdrop yapımında zemin boyu ve enine göre kullanılan çelik konstrüksiyon değişmektedir. Birbirine geçmeli olan çelik kontrüksiyon montaj olan alanda toplanır.

Backdrop baskı genel olarak vinil olmaktadır ve tek parça baskı ebatlı vinilde olduğundan dolayı, üzerine vinil baskı zımba ile gergi pensesiyle gerilerek kurulumu tamamlanır. Firmamız istenilen ebatta üretim yapmakta olup, baskı ve sahne imalatı hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

kutu harf tabela

Backdrop Sahne Arkası Sıkça Sorulan Sorular

Açılışlarda, tanıtımlarda, özel günlerde, lansmanlarda hemen hemen tüm etkinlik ve toplantılarda tercih edilen reklam ürünüdür.

Backdrop sahne arkası ışıklı ve ışıksız çeşitleri ile her alanda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Backdrop stand, backdrop sahne, baskı ve sahne imalatı, sahne arkası görsel gibi isimlerle de bilinmektedir.

Dış mekan ile iç mekanda kullanılan malzeme ve işin büyüklüğüne göre kullanılan malzemelerde değişme olduğundan sağlıklı bir üretim ve net bir fiyat için kullanılan alan, ürün boyutu ve ölçüleri dikkate alınarak fiyat verilmektedir.