Ayaklı Reklam Panosu

Ayaklı reklam panoları, çarpıcı ve dikkat çekici tanıtım ile pazarlama ürünlerinden biridir. Kullanım alanları ve boyutları düşünüldüğü zaman müşterileri ilgili hedefe yönlendirme konusunda fazlası ile etkilidir.

Baskıları 3 ya da 5 mm foreks folyo üzerine yapılan ayaklı reklam panoları, özellikle reklam amaçlı olarak tercih edilmektedir. Foreks malzemenin dayanıklılığı sayesinde, ürününüzü hem iç hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Ayaklı Reklam Panosu Baskı Yapımı

Kalın bir baskı ile kaliteli matbaa ürünü olan ayaklı reklam panosu uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Ayaklı reklam panosu baskı boyutları çoğunlukla 50×70, 70×100 ve 100×100 ebatlarındadır.

Ancak firmamız aracılığı ile dilediğiniz boyutu bastırabilirsiniz. Ayaklı reklam panosu hızlı kargo ile ayağınıza kadar getirmekteyiz. Sizlerin baskı arayışına girmenize gerek kalmadan ve büyük baskıları taşıma zahmetine girmeden kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Ayaklı Reklam Panosu Örnekleri ve Fiyatı

Ayaklı reklam panosu örnekleri için farklı seçeneklere firmamız aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Sitemizde yer alan hazır reklam panoları örneklerimiz her firmaya uygun niteliklerde üretilmektedir.

Ayaklı reklam panosu fiyatları boyutlarına göre değiştiğinden net bir tutar belirtmek doğru değildir. Sizlerde ayaklı reklam panosu yaptırmak istiyorsanız alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçebilir ve reklamlarınızı kaliteli bir şekilde duyurma imkanı yakalayabilirsiniz.

örümcek masa stand

Ayaklı Reklam Panosu Sıkça Sorulan Sorular

Ayaklı Reklam Panosu, fuarlarda, seminerlerde, alışveriş merkezlerinde, kongrelerde, firma içi tanıtımlarda, firma dışı tanıtımlarda sıklıkla tercih edilir.

Ayaklı Reklam Panosu çeşitleri birçok açıdan farklılık göstermekle birlikte profesyonel iş dünyasında da çok önemli bir durum oluşturmaktadır.

Ayaklı Reklam Panosu çoğunlukla firmaların reklam ve tanıtım amaçlı bastırdıkları display ürün çeşitlerindendir.

Ayaklı Reklam Panosu, birçok sektörde tanıtım amacı ile kullanılır. Kullanım alanları geniş bir yelpazeye sahiptir