Ampullü Retro Kutu Harf Tabela

Ampullü retro kutu harf tabela uygulanacak olan bölgelere nostaljik bir etki kazandırmak amacı ile sıklıkla tercih edilen tabela çeşitlerinden biridir. İç ve dış mekanlarda sarı renkli ampuller ile görsel açıdan estetiklik kazandırmaktadır.

Alüminyum malzemeden elde edilen ampullü retro kutu harf tabela sayesinde istenilen tasarımlar uygulanmaktadır. Retro kutu kutu harf seçenekleri mağaza ve işletmelerin reklam amacı ile kullandıkları şık görünümlü tabela çeşitleridir.

Sarı ampullü retro kutu harf tabela yalnız dış mekanlarda değil ev ve iş yerlerinin iç alanlarında da kullanılmaktadır. İç mekanlarda çoğunlukla tercih edilen retro kutu harf tabela dekoratif ve aydınlatma özellikleri ile öne çıkmaktadır.

Ampullü kutu harf tabela çeşitleri çoğunlukla eğlence mekanlarına kullanılmaktadır. Mekanlarınıza eskitme bir hava katmak için tercih edilen retro kutu harf tabelada rustik ampuller tercih edilmektedir. Sarı rengi ile uygulanacak mekana nostaljik bir etki yaratmaktadır.

Retro Kutu Harf Tabela Kullanım Alanları

Ampullü retro kutu harf tabela iç ve dış mekanlarda kullanılan tabela çeşitlerinden biridir. Şık ve estetik görünüm sunan bu tabela çeşitleri ofislerde ve evlerde kullanılmaktadır.

Retro görünümüne sahip ampullü çeşitleri insanların dikkatlerini üzerine çekmeyi başarmaktadır. Mağaza, otel, cafe ve barlar da bu tabela çeşitleri ofis ile evlerde de kullanılmaktadır.

Retro görünümüne sahip ampullü tabela çeşitleri insanların dikkatlerini çekmeyi başarmıştır. Ampullü harfler için minimum ölçü 30 ile 250 cm arasında değişmektedir.

ampullü retro kutu harf tabela

Ampullü Retro Kutu Harf Tabela Sıkça Sorulan Sorular

Kurumsal tabela ya da kurumsal olmayan işletme tabelalarında ayrım yapmadan en kaliteli ürünleri kullanmaktayız.

Tabela ölçüleri etkili bir tabela reklamı için en önemli etkenlerden biridir. Tabelaların montaj edilecekleri alan tabelanın yüksekliğini belirlemektedir. Montaj yapılacak olan alan ekiplerimiz tarafından size en uygun ölçüler belirlenmektedir.

Ampullü retro kutu harf tabela da dahil birçok tabela türünde hizmet vermekteyiz. Bunlardan bazıları, paslanmaz kutu harf tabela, totem tabela, krom kutu harf, pleksi kutu harf, led tabela, totem tabela, neon tabela gibi sıralayabiliriz.

Tüm reklam ürünlerimiz garantilidir. Malzemeden ya da işçilikten kaynaklanan sorunları bize bildirdiğiniz zaman ekiplerimiz ilgilenerek gerekli işlemlerin yapımını sağlayacaktır.