Alüminyum Çerçeveler

Alüminyum poster, reklam çerçeveleri ve afişler ile beraber poster ve afişlerinizin önden açılabilen kapaklar sayesinde alüminyum çerçeveler kapakları nedeniyle pratik bir şekilde değiştirilebilir. Estetik yapısı ile poster ve afişlerinizin istenilen kitleye ulaşmasını sağlar.

İç ve dış alanlarda kullanıma uygun cam için, çift tabanlı, tavan askılı, germe ve değişik renk çeşitlerinde şekillerde bulunmaktadır. Poster, afiş ile reklam resmi değişimi çok basittir. Alüminyum kapaklar ön taraftan açılır sonrasında PET koruyucu film çıkartılır, resmi PET filmi içerisine yerleştirildikten sonra alüminyum kapaklara kapatılarak resim değişimi yapılmış olur.

Alüminyum Çerçeve Kullanımı Nasıl Olur?

Alüminyum çerçeve kullanımı oldukça pratiktir. Çerçevelerin kenarından yukarı kaldırıldığında köşe kısmına yapılan dizayn kağıdını yerleştirdikten sonra üzerinde bulunan şeffaf dosyayı yerleştiriniz, bu şeffaf bulunan dosya işlenen çalışmaların herhangi bir kişi üzerinde karalama yapmamalarına engel olacaktır.

Bu model çerçevelerin duvara monta etme işlemi de oldukça pratiktir. Köşe kısımlarını kaldırdıktan sonra köşe kısmında yer alan vidaları duvara monte etmeniz oldukça kolay ve çok az vaktinizi alır. Alüminyum çerçeve tasarımları uzman kişiler tarafından büyük bir ustalıkla yapılır.

Alüminyum Çerçeveler Nerelerde Kullanılır?

Alüminyum çerçeveler kullanım alanı olarak geniş bir yelpazeye sahiptir. Alüminyum çerçeveler çoğunlukla duyuru panoları olarak bilinir. Hastanelerde, okullarda, firmalarda, dükkanlarda, binaların iç kısımları ile asansörlerin içerisinde pratik bir şekilde kullanılır. alüminyum çerçevelerin fiyatları çerçevenin üretim malzemesine ve boyutlarına göre farklılık gösterir. Bu yüzden net bir tutar belirtmek doğru olamaz.

alüminyum çerçeveler

Alüminyum Çerçeveler Sıkça Sorulan Sorular

İç ve dış alanlarda kullanılan çift tabanlı, tavan askılı, germe ve değişik renk modellerine uygun yapılan ürünlere alüminyum çerçeveler denir.

Alüminyum çerçeveler kullanım olarak oldukça pratiktir. Aynı zamanda duvara da monte edebilirsiniz.

Alüminyum çerçeveler genellikle hastanelerde, okullarda, firmalarda, dükkanlarda, binaların iç kısımlarında ve asansör içlerinde rahatlıkla kullanılır.

Alüminyum çerçeve fiyatları kullanılan malzeme ve boyutlara göre farklılık göstermektedir.

Alüminyum Çerçeve İhtiyaçlarınız İçin Bizimle İletişime Geçin

İLETİŞİMe GEÇ